• Informacje na temat:

  piotr noga

Artykuły na temat: piotr noga
 • Piotr Fronczewski: Trauma na całe życie

  Poznali się w 1964 r., na początku nauki w warszawskiej PWST. - Krzyś to był inteligent. Z fantastycznym poczuciem humoru. I bez wątpienia miał ogromny talent - tak Piotr Fronczewski (73(...) Piotr i Krzysiek wsiedli do kajaka, by popłynąć na drugą stronę jeziora. Bez przeszkód dotarli na miejsce i poszli na spacer po lesie. Szczęście opuściło ich w drodze powrotnej. - Może czterdzieści...

 • Piotr Polk: Bez lenistwa

  Zawsze podchodziłem do zawodu aktora, jak do wielkiej przygody. Daję ludziom śmiech, wzruszenie, chwilowy i piękny rodzaj oderwania. Nie tworzę nowego, lepszego świata, raczej jego iluzję - mówi Piotr Polk.

 • Hanna Polk: Grozi jej amputacja nogi!

  Hanna Polk (50 l.), była żona Piotra Polka, ma poważne problemy zdrowotne. Kobieta jest schorowana, samotna. Do tego grozi jej amputacja!

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Wspólne łóżko i konto

  .... Zarówno Kinga, jak i Piotr dobrze znają swoje słabe strony. - Często klnę. Nie wyobrażam sobie, żebym w emocjach krzyczała: "Motyla noga". Poza tym walczę jak lwica. Zawsze jestem przekonana, że mam rację(...) Kinga Preis (45 l.) i prawie dziesięć lat starszy operator filmowy Piotr Borowiec, funkcjonuje zgodnie od 22 lat? Czy teraz, gdy ich syn Antek lada moment rozpocznie własne dorosłe życie, znajdą czas...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Kate Rozz pochwaliła się długimi nogami!

  Była żona Piotra Adamczyka wprawdzie rzadko bywa już na salonach, jednak nie zniknęła zupełnie z życia publicznego. Kate Rozz bowiem chętnie udziela się na Instagramie, dzięki czemu możemy zobaczyć(...)! Kate Rozz pozuje bowiem w majtkach, a także krótkiej koszulce odsłaniającej fragment piersi. Tym samym celebrytka pochwaliła się doskonałą sylwetką, a także długimi nogami. Chcielibyście, żeby wróciła...

 • Ada Fijał: "TzG", "Barwy szczęścia" i "Peszyn for Feszyn"

  Rozmawiamy tuż po tym, jak odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Zapytaliśmy, jakie ma plany na przyszłość i co to jest "Peszyn for Feszyn".

 • Anna Głogowska chce zajść w ciążę, Piotr Gąsowski mówi: nie!

  Przez lata w życiu Anny Głogowskiej (37 l.) liczył się tylko taniec i program "Taniec z gwiazdami". Gdy została zwolniona z polsatowskiego show, pomyślała o drugim dziecku. Partner Piotr Gąsowski (51 l.) nie chce jednak o tym słyszeć.

 • "M jak miłość": Wszyscy chcą ją uwieść

  Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje. Ta zasada dotyczy również Joanny Tarnowskiej z "M jak miłość". Kobieta w końcu odejdzie z kasyna, dzięki czemu... spotka kilku adoratorów. Wkrótce narazi się jednak byłemu szefowi, ponieważ jego biznes trafi pod lupę CBŚ.

Zdjęcia na temat: piotr noga
Wideo na temat: piotr noga
 • Weronika Rosati znowu narzeka na problemy z nogą! Co na to Adamczyk?

  Weronika Rosati (31 l.) na kanapie w "Dzień Dobry TVN" po raz kolejny postanowiła przypomnieć o swoim wypadku samochodowym, który wyeliminował ją na jakiś czas z pracy. Co prawda aktorka nie obwinia wprost swojego byłego narzeczonego, Piotra Adamczyka, który był jego sprawcą. Jednak w jej głosie da się wyczuć nutkę rozgoryczenia. Zgadzacie się z nami? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1789.

  Na miejscu wybuchu Tomasz szuka Bożeny, jego obawy, że córka była na peronie potwierdzają się. Wkrótce pojawia się też Bruno, wspólnie starają dowiedzieć się, czy Wiśniewska przeżyła. Po pogrzebie Marty Chowański i Zosia zbliżają się do siebie jeszcze bardziej. Ewunia też lgnie do Artura, co nie podoba się Piotrowi. Mariola zjawia się w sklepie Zdrówko pilnie poszukując szefa. Kiedy Aldona

 • "Na noże": Mamy zwiastun serialu!

  kulinarnej, by nie spłonąć w ogniu rywalizacji, trzeba być bezkompromisowym, charyzmatycznym oraz niepokornym. Dlatego z dnia na dzień wywraca swoje życie do góry nogami, stawia wszystko na jedną kartę i otwiera własny biznes. Tym samym rozpoczyna ostrą rywalizację ze znanym kucharzem innej restauracji – Darkiem (Piotr Stramowski). Tak zaczyna się starcie dwóch szefów kuchni, dwóch kulinarnych światów

Dyskusje na temat: piotr noga