• Informacje na temat:

  piotr polk i dziewczyna

Artykuły na temat: piotr polk i dziewczyna
 • Nowa rola Piotra Polka

  Trwa znakomita passa zawodowa Piotra Polka, czyli inspektora Oresta Meżejki z "Ojca Mateusza". W niedzielę zobaczymy go w "Układzie warszawskim".

 • Na planie nowej serii "Ojca Mateusza"

  Czekamy na nowy sezon przygód nieustraszonego księdza z Sandomierza, tytułowego "Ojca Mateusza". Po wizycie na planie jednego z odcinków jesteśmy pewni - na policjantów i duchownego czekają wyjątkowo trudne sprawy!

 • "Ojciec Mateusz": Mateusz pomoże młodej artystce oskarżonej o morderstwo

  Monika (Aleksandra Szwed) - młoda artystka, którą Natalia (Kinga Preis) zaprosi do udziału w festiwalu "Kobiety górą" - zostanie oskarżona o morderstwo i trafi za kratki. Gospodyni księdza Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski) będzie przekonana, że dziewczyna jest niewinna...

 • Piotr Polk: I tylko dzieci brak

  Ma wspaniałe życie. Miłość i karierę. Ale też pragnienia, których nie spełnił.

 • Miłosny galimatias w "Lekarzach"!

  Krzysztof (Piotr Polk), Alicja (Magdalena Różczka), Maks (Paweł Małaszyński) i... tajemnicza Beata (Agnieszka Więdłocha). Ta czwórka stworzy prawdziwą miłosną mieszankę wybuchową! Uwaga, spoilery!

 • Samochodowa dziewczyna Bonda?

  Już 29 czerwca nasze ekrany opanują przezabawni bohaterowie, znani z przeboju wytwórni Disney/Pixar "Auta" - a wśród nich dzielny samochód wyścigowy Zygzak McQueen i jego nieodłączny przyjaciel Złomek. W nowych przygodach, zrealizowanych tym razem w 3D, towarzyszyć im będą nowe postacie, m.in. urodziwa Liliana Lifting.

 • "Ojciec Mateusz": Zagadki kryminalne i... uczuciowe zawirowania w nowym sezonie

  Żmigrodzki poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami, w obliczu których postawią go najbliżsi? Dziewczyna z kursu Życiowe zawirowania czekają też niemal wszystkich podwładnych inspektora Możejki (Piotr Polk). Dziubak przeżyje chwile grozy, gdy do Sandomierza znów zawita jego despotyczna matka, by - jak wyzna księdzu Żmigrodzkiemu, którego poprosi o ostatnie namaszczenie - pożegnać się z życiem...

 • Miłosny galimatias w "Lekarzach"

  Krzysztof (Piotr Polk), Alicja (Magdalena Różczka), Maks (Paweł Małaszyński) i... tajemnicza Beata (Agnieszka Więdłocha). Ta czwórka stworzy prawdziwą miłosną mieszankę wybuchową w serialu "Lekarze".

 • Alicja na randce z Maksem!

  Przystojny chirurg Maks (Paweł Małaszyński) zastosuje podstęp, by Alicja (Magdalena Róźczka) choć na chwilę zapomniała o swoim byłym narzeczonym Krzysztofie (Piotr Polk) i spędziła czas w jego towarzystwie...

 • Starsi panowie i młode dziewczyny

  Flirty starszych, żonatych panów z młodymi dziewczynami zdarzają się wszędzie. Ale będąc na świeczniku, trudnej się z nimi kryć... Który romans w show-biznesie jest najgorętszy?