• Informacje na temat:

  piotr polk lekarze

Artykuły na temat: piotr polk lekarze
 • "Lekarze": Piotr Polk szczerze o sobie

  Piotr Polk, czyli Krzysztof Florczyk z "Lekarzy", udzielił szczerego wywiadu magazynowi "Grazia". Opowiedział między innymi o tym, że o mały włos zamiast aktorem, zostałby... elektrykiem. Po śmierci ojca, w wieku 19 lat, musiał zadecydować, czy zająć miejsce ojca w rodzinnych Kaletach i zaopiekować się mamą, czy podążać za marzeniem. Zdradził, że nie wierzył w siebie.

 • Piotr Polk: Bez lenistwa

  Zawsze podchodziłem do zawodu aktora, jak do wielkiej przygody. Daję ludziom śmiech, wzruszenie, chwilowy i piękny rodzaj oderwania. Nie tworzę nowego, lepszego świata, raczej jego iluzję - mówi Piotr Polk.

 • Hanna Polk: Grozi jej amputacja nogi!

  Hanna Polk (50 l.), była żona Piotra Polka, ma poważne problemy zdrowotne. Kobieta jest schorowana, samotna. Do tego grozi jej amputacja!

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • "Lekarze" podbiją USA?

  ...hiszpańskojęzyczni mieszkańcy USA polubią Alicję (Magdalena Różczka), Elżbietę (Danuta Stenka), Krzysztofa (Piotr Polk) i Leona (Jacek Koman)? Sądząc z komentarzy w mediach społecznościowych, możemy spać spokojnie(...) tytułem kryje się... "Kobieta na krańcu świata". Kiedyś "M jak miłość" zrobiła furorę w Rosji. Teraz "Lekarze" i Martyna Wojciechowska podbijają Stany. Wszystko wskazuje na to, że nasi producenci...

 • Na planie nowej serii "Ojca Mateusza"

  Czekamy na nowy sezon przygód nieustraszonego księdza z Sandomierza, tytułowego "Ojca Mateusza". Po wizycie na planie jednego z odcinków jesteśmy pewni - na policjantów i duchownego czekają wyjątkowo trudne sprawy!

 • "Lekarze": Piosenka pożegnalna

  Specjalnie na zakończenie "Lekarzy", aktorzy przygotowali niespodziankę. Z inicjatywy Piotra Polka i Jacka Komana powstała piosenka, oczywiście o tematyce medycznej. Panów swoimi głosami w chórkach wspierały Danuta Stenka, Kasia Bujakiewicz, Marta Ścisłowicz oraz Aleksandra Hamkało.

 • Piotr Polk: Gdybym był lekarzem

  Przed nami finałowy odcinek serialu "Lekarze". Piotr Polk, odtwórca jednej z głównych ról, zdradza, jak rozwinie się uczuciowy wątek jego bohatera, a także, czy sam byłby w stanie wykonywać zawód chirurga.

 • "Ojciec Mateusz": Piotr Polk nie ma czasu na lenistwo!

  - Zawsze podchodziłem do zawodu aktora, jak do wielkiej przygody. Daję ludziom śmiech, wzruszenie, chwilowy i piękny rodzaj oderwania. Nie tworzę nowego, lepszego świata, raczej jego iluzję - mówi.

 • Czym zaskoczą "Lekarze"?

  Serial "Lekarze", który zadebiutował w jesiennej ramówce stacji TVN, odniósł sukces. Co poniedziałek przed telewizorami zasiadało około 3 mln widzów. Drugi sezon już zrealizowano, do trzeciego pisane są właśnie scenariusze.

Zdjęcia na temat: piotr polk lekarze
Wideo na temat: piotr polk lekarze
 • "Lekarze": Czy Piotr Polk nie czuje się znudzony graniem Krzysztofa?

  - Postać mogłaby się znudzić, gdybym grał faceta, który jest mydlany. Tutaj gram człowieka, który ma fantastyczny zawód, fajna sytuację życiową, jest zakochany… Takie postacie nie mogą się znudzić! – zdradził nam Piotr Polk.

 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • "Lekarze": Co wydarzy się w życiu Krzysztofa i Elżbiety?

  Czy przy boku Elżbiety dalej będzie stał Krzysztof i czy będzie potrafił jej pomóc? Piotr Polk twierdzi, że nie opuści swojej serialowej wybranki ani na chwilę. Pytany o ewentualny ślub bohaterów, stwierdza tajemniczo, że to od dawna był cel

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

Dyskusje na temat: piotr polk lekarze