• Informacje na temat:

  piotr polk w ojcu mateuszu

Artykuły na temat: piotr polk w ojcu mateuszu
 • "Ojciec Mateusz": Piotr Polk nie zamierza poślubić swej ukochanej?

  Piotr Polk, czyli inspektor Orest Możejko z "Ojca Mateusza", jest pewny, że Joanna Gajewska, z którą od kilku lat tworzy szczęśliwy związek, to miłość jego życia. Aktorowi nie śpieszno jednak do... ożenku, choć najbliżsi przekonują go, by oświadczył się ukochanej.

 • Piotr Polk: Mundur mi pomógł

  Piotr Polk znany jest przede wszystkim jako aktor teatralny. W swojej karierze zagrał też sporo ról serial owych. Obecnie występuje w produkowanym przez TVP "Ojcu Mateuszu". Gwiazdor przyznaje, że odtwarzana w nim rola oficera policji, kilkakrotnie pomogła mu w kontaktach ze stróżami prawa.

 • Hanna Polk: Grozi jej amputacja nogi!

  Hanna Polk (50 l.), była żona Piotra Polka, ma poważne problemy zdrowotne. Kobieta jest schorowana, samotna. Do tego grozi jej amputacja!

 • Piotr Polk: Bawmy się dla kogoś

  Piotr Polk, znakomity aktor, inspektor Możejko w "Ojcu Mateuszu", już w grudniu zagości na kartach 7. edycji kalendarza "Dżentelmeni". Będzie też płyta! 12 Polaków - tym razem wystylizowanych na lata 70. - znowu pomaga dzieciom.

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  .... - Widzowie interesują się prywatnością swoich ulubieńców... - Cały czas o tym pamiętamy, ale nie możemy też przesadzić z wątkami obyczajowymi. W tym sezonie inspektor Orest Możejko (Piotr Polk(...) lekarzem chirurgiem. Zdradzę, że nie zniknie on od razu z życia Ewy, a udział Kuby Wesołowskiego w "Ojcu Mateuszu" nie zakończy się na jednym odcinku. - Mieszkańcy wsi i małych polskich miasteczek często...

 • Socha zagra w "Ojcu Mateuszu"

  Serial "Ojciec Mateusz" cieszy się niesłabnąca popularnością. To widzowie zdecydowali, o tym, że twórcy serialu postanowili nakręcić kolejną, trzecią już serię przygód księdza-detektywa tropiącego groźnych przestępców, w której zobaczymy nowych aktorów: Katarzynę Herman, Małgorzatę Sochę i Jana Nowickiego.

 • Prawdziwy dżentelmen

  Piotr Polk, znakomity aktor, inspektor Możejko w "Ojcu Mateuszu", już w grudniu zagości na kartach 7. edycji kalendarza "Dżentelmeni". Będzie też płyta! 12 Polaków - tym razem wystylizowanych na lata 70. - znowu pomaga dzieciom.

 • Piotr Polk: Wyrządził żonie wielką krzywdę

  Przyznaje, że kiedyś zachował się jak drań, ale dzisiaj chce odkupić swoje winy. Jest pewien, że już wkrótce to mu się uda.

 • Ojciec Mateusz w Kielcach

  ...problem, bo teraz nie ma pary wydobywającej się z ust - mówili filmowcy. W Kielcach pojawili się dwaj aktorzy grający w serialu policjantów - Piotr Polk i Michał Piela. W nagraniu scen wzięli też udział(...). Filmowcy na pewno powrócą do Kielc. Zgodnie z umową zawartą między producentami serialu, a władzami województwa świętokrzyskiego, w "Ojcu Mateuszu" mają pojawiać się także inne miejscowości regionu...

 • Piotr Polk: I tylko dzieci brak

  Ma wspaniałe życie. Miłość i karierę. Ale też pragnienia, których nie spełnił.

Zdjęcia na temat: piotr polk w ojcu mateuszu