• Informacje na temat:

  piotr racewicz

Artykuły na temat: piotr racewicz
 • Joanna Racewicz dostała już nową pracę!?

  Joanna Racewicz (43 l.) 28 marca pożegnała się z widzami "Panoramy". Dziennikarka z Telewizji Polskiej jednak nie znika!

 • TVP Info zaskoczy widzów

  Andrzej Turski, Jarosław Kulczycki, Hanna Lis, Piotr Kraśko, Marta Kielczyk, Joanna Racewicz, Beata Tadla, Beata Chmielowska-Olech, Iwona Radziszewska, Diana Rudnik, Joanna Osińska, Agnieszka Górniakowska, Włodzimierz Szaranowicz, Marek Czyż- będą od września współtworzyć zespół dziennikarzy zmienionego TVP Info. Kanał informacyjny TVP jesienią zaskoczy widzów także nowymi programami, scenografią

 • Joanna Racewicz debiutuje w serialu!

  Joanna Racewicz, popularna dziennikarka serwisu informacyjnego "Panorama" w telewizyjnej "Dwójce", wystąpi w serialu kryminalnym "Instynkt". Sprawdź szczegóły!

 • Werner czy Ziemiec?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "prezenter informacji"? O laur zwycięstwa walczą Wasi ulubieni dziennikarze. Na kogo zagłosujecie?

 • Gwiazdy pod lupą. Oni byli o krok od tragedii!

  .... "Była to lekcja na całe życie" – wyznałaJoanna Liszowska (40) i dodała, że wyciągnie wnioski. Naprawdę trzeźwa skrucha. Przed dwoma laty Joanna Racewicz (45 l.)przewróciła się na skuterze i przyszła(...) się leczyła. Piotr Adamczyk (47) wyszedł z wypadku bez szwanku. Ucierpiała za to reputacja kierowcy. Podczas realizacji swojego programu uderzyła motocyklem w barierkę. Doznała złamania...

 • Gwiazdy przyjadą do Międzyzdrojów

  Aktorzy scen teatralnych, filmowi oraz osobowości telewizyjne mają przyjechać na I Zachodniopomorskie Lato z Gwiazdami. Impreza odbędzie się w dniach 7-9 lipca w Międyzdrojach. Swój udział zapowiedzieli już: Hanna Śleszyńska, Joanna Racewicz, Iwona Kubicz, Piotr Pręgowski, Krzysztof Kowalewski, Adam Ferency i Jolanta Pieńkowska.

 • "M jak miłość": Nowe twarze w serialu!

  Dołączą do niej Jowita Budnik, niezapomniana Marta Racewicz z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" (wówczas nosiła nazwisko Miondlikowska) i Barbara Kozak z "Wszystko przed nami" oraz Marcin(...) wcieli się w panią Zarzycką, czyli matkę sympatycznego leśnika Franka (Piotr Nerlewski). Poznamy ją w 1152. odcinku "M jak miłość". Marcin Piętowski z kolei zagra Kubę Markowskiego, którego Ala...

 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Znamy już laureatów jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery. Ulubieni aktorzy czytelników "Tele Tygodnia" to Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk, najchętniej oglądany serial - "Czas honoru", a program rozrywkowy - "Jaka to melodia". Wśród jurorów najpopularniejszy okazał się Robert Kozyra.

 • "Na dobre i na złe": Nowe postacie w serialach

  ...początku 16. sezonu sagi rodu Mostowiaków. I tak w 1152. poznamy matkę leśnika Franka (Piotr Nerlewski), w roli której zobaczymy Jowitę Budnik, czyli Martę Racewicz z pierwszej polskiej telenoweli(...) Karoliny Jabłońskiej w "Galerii". 33-letnia obecnie aktorka debiutowała jako Tatiana Unger w "Egzaminie z życia". Dodajmy, że Stefan Tretter (Piotr Garlicki), dyrektor Szpitala Kliniki w Leśnej...

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Zdjęcia na temat: piotr racewicz