• Informacje na temat:

  piotr rogucki samochód

Artykuły na temat: piotr rogucki samochód
 • "Hotel 52": Przystojniak się żeni, czyli jesienne finały sezonów!

  ...nadzieje, gdy poprowadzi ją na spacer bulwarami wiślanymi pełnymi... komarów. Świętować będzie też Agata (Elżbieta Romanowska) z Robertem (Piotr Stramowski), wobec którego wycofano pozew o pobicie. Czy zapalony rowerzysta namówi w końcuAgatę na przejażdżkę? Natomiast w laboratorium dojdzie do awantury między Igorem i Alkiem (Bartłomiej Nowosielski i Piotr Rogucki, zdj. w kółku). Igor wyjawi...

 • The Rookles z "Must Be The Music": 14 godzin na planie (teledysk "Wypaleni")

  Nazywani "Beatlesami z Otwocka" muzycy grupy The Rookles opublikowali teledysk "Wypaleni". W ubiegłą niedzielę (5 października) ten utwór zaprezentowali w "Must Be The Music".

 • Wybierz najlepszy klip roku!

  W ostatnim dniu głosowania na Superjedynki prezentujemy kandydatów w kategorii, w której ważna jest nie tylko sama piosenka, ale także sposób w jaki została zobrazowana. Przed Wami nominacje do "najlepszego teledysku roku"!

 • Weekend w kinie: Made in USA

  Bieżący tydzień upłynie w kinach pod znakiem amerykańskiego kina. Oprócz nowych obrazów Antona Corbijna ("Control") i Todda Philipsa ("Kac Vegas") na ekrany wejdą również odkrycia festiwalu w Sundance: "Hej, skarbie" Lee Danielsa i "Cyrus" braci Duplessów.