• Informacje na temat:

  piotr rogucki wszystko

Artykuły na temat: piotr rogucki wszystko
 • "2XL": Piotr Stramowski nie wychodzi ze swojej roli

  ...- Robert to dobry, otwarty chłopak. Ma szczere intencje i mocno wierzy w ludzi. Kieruje się zasadą: myśl pozytywnie! - mówi aktor Piotr Stramowski. Nic dziwnego, że chce nim być w prywatnym życiu.

 • "Must Be The Music": Kora nie wytrzymała zachwytów Piotra Roguckiego!

  Za nami czwarty odcinek ósmej serii "Must Be The Music". Ostro było między Korą a Piotrem Roguckim!

 • Jak ze starym przyjacielem

  Piotr Rogucki obawiał się, że nie będzie potrafił zagrać roli drania. Znalazł jednak prosty sposób na postać Alka Bromskiego - postanowił po prostu się z nim zaprzyjaźnić.

 • "Must Be The Music": Paula Brzóska i Besides w finale

  Poznaliśmy zwycięzców drugiego i ostatniego półfinału ósmej edycji "Must Be The Music".

 • Plan "Misji: Afganistan" na legendarnym poligonie

  W blisko 40 stopniowym upale aktorzy "Misji: Afganistan": Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Piotr Rogucki, Sebastian Fabiański i Mikołaj Krawczyk, odgrywali scenę ochraniania mostu. Wszystko działo się na terenie olbrzymiego poligonu w Żaganiu, na którym w 1965 roku kręcono część scen batalistycznych do kultowego już serialu "Czterej pancerni i pies".

 • "Must Be The Music": Znamy półfinalistów ósmej edycji

  Po ostatnim odcinku castingowym poznaliśmy listę 18 wykonawców zakwalifikowanych przez jury do półfinałów. Niektóre wybory można ocenić jako mocno zaskakujące, wręcz kontrowersyjne.

 • "Skazane": Nowy serial Polsatu pełen gwiazd!

  Krzywkowska, Olga Bołądź, Paulina Gałązka, Beata Ścibakówna, Ireneusz Czop, Antoni Pawlicki, Rafał Fudalej, Wojciech Błach oraz Piotr Głowacki.

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  Dowodzona przez Ukrainkę grupa Lesja wyrosła na jednego z faworytów ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Sprawdźcie naszą relację z trzeciego odcinka.

 • "Komisarz Alex": Co dalej z Aleksem?

  ..., kompozytor i producent muzyczny Daniel Stawski (Piotr Rogucki). Okaże się, że związek Meli i Daniela przechodził poważny kryzys, bo Stawski podejrzewał swoją dziewczynę o romans. Podejrzenia o dokonanie(...) się na osobach, które złamały jej życie? Zdradzamy, że kobieta będzie chciała zrobić wszystko, by dać nauczkę tym, których obwinia za swoje niepowodzenia. Kiedy na drodze Klary do dokonania zemsty...

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

Wideo na temat: piotr rogucki wszystko
 • Rogucki podlizuje się Korze. Co na to wokalistka?

  Między Korą i Piotrem Roguckim niejednokrotnie dochodziło do wymiany zdań na planie 9. edycji "Must Be The Music". Wszystko wskazuje na to, że tuż przed pierwszym półfinałem wokalista postanowił zakopać topór wojenny z gwiazdą polskiej piosenki.

Dyskusje na temat: piotr rogucki wszystko