• Informacje na temat:

  piotr rubik mieszka

Artykuły na temat: piotr rubik mieszka
 • Marta Kaczyńska szykuje się do ślubu? "Seks bez oddania to droga donikąd"

  ...znaczy nieudane małżeństwo. Z matką swoich dzieci jest po rozwodzie. Teraz przyznaje otwarcie: "Jestem szczęśliwy!" Marta całym sercem zaangażowała się w ten związek. Piotr mieszka z nią podczas(...)Wszystko zaczęło się od akcji zorganizowanej przez Anję Rubik (34 l.), której celem jest edukacja seksualna młodych Polaków. Do publicznej debaty dołączyła Marta Kaczyńska. W jednym ze swoich...

 • ...z dzieckiem z mieszkania na Powiślu. Zamieszkała u mamy. Osoby jej bliskie nie mają wątpliwości, że to koniec.  Piotr jest miłością jej życia, ale życie z nim okazało się zbyt trudnym wyzwaniem(...) rozpadło się także małżeństwo Anji Rubik (33 l.) i Sashy Knezevica (35 l.).  Para długo nie komentowała tych rewelacji. W końcu zrobił to model, który udzielił wywiadu serbskiemu magazynowi "Sorry...

 • Olga Szomańska: Rodzinna tragedia uczestniczki "Twoja twarz brzmi znajomo"

  W serialu "M jak miłość" budzi sympatię jako Marzenka. Przed kilkoma laty była solistką Piotra Rubika, śpiewając z Przemysławem Brannym "Niech mówią, że to nie jest miłość" - utwór promujący(...) cześć Włodzimierza Szomańskiego. Choć Olga mieszka w Warszawie, często odwiedza rodzinny Wrocław. Podczas spacerów obowiązkowym punktem jest wizyta pod filharmonią, u Szomola. Gdy chłopiec podrośnie...

 • Piotr Rubik planuje ślub!

  Podczas poniedziałkowej (6 listopada) gali rozdania Złotych Dziobów uważni obserwatorzy zauważyli na placu Agaty Paskudzkiej (19 l.) pierścionek z brylantem. Jej wybranek Piotr Rubik (38 l.) przyznaje, że nie wyklucza ślubu, ale i tak nikt nie ma wątpliwości, że to pierścionek zaręczynowy. Piotr Rubik został nagrodzony Złotym Dziobem dla "medialnej osobowości roku".

 • Asia z "Mam talent" zrobi karierę?

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do ballady "Gdy ciebie nie będzie" znanej z pierwszej edycji "Mam talent" Asi Si. Wokalistka mieszka w USA, urodziła się w Chicago, pochodzi jednak z polskiej rodziny.

 • Jary solidarny i waleczny

  W ostatnią sobotę 20 grudnia, Krzysztof "Jary" Jaryczewski wystąpił w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku w koncercie "Solidarni z Polakami na Białorusi".

 • "Kopia mistrza" w filharmonii

  Nowy film Agnieszki Holland "Kopia mistrza" , będący opowieścią o Ludwigu van Beethovenie, miał w niedzielę, 26 listopada, polską premierę w Warszawie. W uroczystym pokazie filmu w Filharmonii Narodowej wzięła udział małżonka prezydenta Maria Kaczyńska, a także reżyserka.

 • Świąteczny stół TVN

  Tegoroczne święta w TVN prezentują się wybornie. Jak przystało na Boże Narodzenie stacja zafundowała swoim widzom stół z dwunastoma telewizyjnymi potrawami.

 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?