• Informacje na temat:

  piotr rubik rodzina

Artykuły na temat: piotr rubik rodzina
 • Piotr Rubik (48 l.) nie śpi po nocach, by w dzień móc spędzać z córkami jak najwięcej czasu!

 • "Mali Giganci": Klika Rubika najlepsza w finale!

  W finale programu "Mali Giganci", który odbył się w sobotę, 2 maja, zmierzyły się drużyny Klika Rubika i Czaderki. Kto okazał się lepszy? Walka była zacięta, ale to podopieczni Piotra Rubika wygrali show TVN.

 • Piotr Rubik pomoże żonie w karierze?

  Kiedy redakcja "Dzień Dobry TVN" zaprasza do studia Piotra Rubika (47 l.), dobrze wie, że nie trzeba go będzie długo namawiać. Kompozytor lubi ten program i chętnie się w nim pojawia. W studiu bardzo(...) tradycjonalistą. On mógłby zarabiać na życie, a żona zajmować się dziećmi. Piotr lubi, jak rodzina towarzyszy mu na koncertach. Ma jednak świadomość, że po odchowaniu dzieci Agata chce rozpocząć pracę zawodową...

 • Wielki finał "Małych Gigantów"

  Na scenie "Małych Gigantów" pozostały już tylko dwie drużyny. W finałowym odcinku Klika Rubika i Czaderki zaprezentują swoje talenty. Ponadto Grzegorz Hyży zaśpiewa z Alicją Regą, a Margaret z Olivią Wieczorek. Finał show już w sobotę, 2 maja, w TVN.

 • Piotr Rubik na spacerze z całą rodziną! Uśmiech nie schodził mu z twarzy

  Piotr Rubik (47 l.) i jego rodzina byli niedawno gośćmi "Dzień Dobry TVN". Po wyjściu ze studia śniadaniówki rozpromieniony muzyk chętnie pozował do zdjęć paparazzi. Jego bliscy byli chyba trochę mniej zachwyceni całym medialnym szumem, ale dzielnie znieśli błyski fleszy.

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • Piotr Rubik w szczerym wywiadzie. Przyznaje, że młodsza żona nie ma z nim łatwo

  Zanim na świecie pojawiły się córki, obawiał się, czy będzie umiał pogodzić bycie tatą z karierą. Dziś twierdzi, że jest szczęściarzem. Od najmłodszych lat wiedział, że pragnie zostać muzykiem i ciężko pracował na sukces. Dziś Piotr Rubik (51 l.) mówi, że najważniejsza jest rodzina, a najlepszym doradcą – młodsza o prawie 20 lat ukochana żona. Choć równocześnie przyznaje, że ta nie ma przy nim...

 • LemON "Scarlett": Nowa płyta już niedługo

  "Scarlett" - taki tytuł otrzymała druga płyta grupy LemON. "Premiera już niedługo" - zapowiadają laureaci trzeciej edycji telewizyjnego "Must Be The Music".

 • Piotr Rubik wraz z żoną wywołali kolejną aferę! Poszło o ich córeczki!

  Piotr Rubik (51 l.) postanowił polecieć na rodzinny urlop do Australii. Internauci nie odpuścili okazji, by zadać kilka niewygodnych pytań...

 • Już w czerwcu ślub popularnego kompozytora i Agaty Paskudzkiej.

Zdjęcia na temat: piotr rubik rodzina