• Informacje na temat:

  piotr rubik z dziewczyną

Artykuły na temat: piotr rubik z dziewczyną
 • Żona Rubika: Mam nadzieję, że Piotr mnie nie zdradza!

  Związek Piotra Rubika (47 l.) i jego żony Agatki (27 l.) od lat śledzą media, głównie ze względu na dzielącą ich różnicę wieku - prawie 20 lat. Kompozytor poznał dziewczynę na konkursie piękności, w którego jury zasiadał. Mimo że wiele osób nie wróżyło temu związkowi przyszłości, Piotr i Agatka tworzą zgrany duet. - Jesteśmy ze sobą szczęśliwi, spokojni. Nikt nikogo nie zdradza, mam taką nadzieję...

 • Piotr Rubik z dziewczyną przeciw złu

  "Psalm dla Ciebie" to tytuł piosenki promującej trzecie oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka "Psałterz wrześniowy". Zdaniem twórców, może ona przebić popularnością wielki przebój "Niech mówią, że to nie jest miłość" z oratorium "Tu es Petrus". Teraz tylko w INTERIA.PL możecie kupić za SMS teledysk do "Psalmu dla Ciebie", w którym obok Piotra Rubika występuje jego dziewczyna Agata

 • Agata Rubik ma dość. Zatrudniła nianię!

  Agata Rubik (27 l.), wychodząc za "maestra" Piotra Rubika (45 l.), wiedziała, że do jej obowiązków będzie należało prowadzenie domu i zajmowanie się dziećmi. Wygląda jednak na to, że dziewczyna ma już dość bycia wyłącznie nianią i gosposią.

 • Piotr Rubik bezkonkurencyjny

  Była Małyszomania, jest Rubikomania! Twórczość blondwłosego kompozytora wciąż cieszy się wielką popularnością.

 • Rubik pantoflarzem

  Piotr Rubik (39 l.) trzymany jest krótko. Swoje ciężko zarobione pieniądze może wydawać, ale dopiero po wcześniejszej konsultacji z dziewczyną Agatą Paskudzką (21 l.).

 • Piotr Rubik jej nie utrzymuje

  Agata Paskudzka nie chce uchodzić za utrzymankę znanego kompozytora.

 • Rubik: Miałem w życiu tylko jedną kobietę!

  Piotr Rubik był gościem cyklu "Ja w Twoim wieku", który prowadzony jest przez młodego "Gąsa". Synowi Śleszyńskiej udało się namówić kompozytora na bardzo szczere zwierzenia.  Gwiazdor przyznał się(...) ćwiczyć, uczyć się" - tłumaczył Rubik. Jak stwierdził, "szkoła muzyczna, do której uczęszczał, miała formę klasztoru", stąd kontakty z płcią przeciwną były utrudnione. Jak widać, czasem udaje się za...

 • Bo Piotr Rubik jej zabronił?

  Ponoć Agacie Paskudzkiej, narzeczonej blondwłosego kompozytora, zaproponowano udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Rubik uzależniony?

  Piotr (39 l.) zostawił Agatę Paskudzką (21 l.), aby dać w Polsce zaplanowane od dawna koncerty. "Fakt" dowiedział się co prawda, że tuż po ich zagraniu ma zamiar wrócić do swojej młodej narzeczonej, ale taki wyjazd może świadczyć o uzależnieniu od pracy. Swoją drogą, szkoda, że Rubik ma dziewczynę - nie możemy insynuować, że jest gejem.

 • Pod dyktando Piotra Rubika

  Małgosia Markiewicz współpracuje już z Piotrem Rubikiem od ponad roku. Wokalistkę czekało niełatwe zadanie, gdyż musiała zastąpić znaną z "Niech mówią że to nie jest miłość" Olgę Szomańską.