• Informacje na temat:

  piotr rubik zona

Artykuły na temat: piotr rubik zona
 • Piotr Rubik wraz z żoną wywołali kolejną aferę! Poszło o ich córeczki!

  Piotr Rubik (51 l.) postanowił polecieć na rodzinny urlop do Australii. Internauci nie odpuścili okazji, by zadać kilka niewygodnych pytań...

 • "Mali giganci": Wojewódzki został dziadkiem?

  Kuba Wojewódzki dziadkiem? Jeden z uczestników programu "Mali giganci" wcale nie był zaskoczony... Drugi odcinek show TVN-u można można oglądać w sobotę, 14 marca, o godz. 20.

 • Agata Rubik (30 l.) przekonuje, że spełnia się przy swoim mężu, Piotrze(48 l.).

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Piotr Rubik pomoże żonie w karierze?

  Kiedy redakcja "Dzień Dobry TVN" zaprasza do studia Piotra Rubika (47 l.), dobrze wie, że nie trzeba go będzie długo namawiać. Kompozytor lubi ten program i chętnie się w nim pojawia. W studiu bardzo(...). Ten moment właśnie się zbliża - mówi osoba z orkiestry Piotra Rubika. Kilka lat temu Piotr wspominał o zawodowych planach swej żony. Razem z koleżanką chciały założyć własny biznes związany...

 • Piotr Rubik nadal na szczycie

  Trzeci tydzień z rzędu na szczycie listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce znajduje się "Rubikon" Piotra Rubika. Jego pozycji próbuje zagrozić grupa T. Love z najnowszą płytą "I Hate Rock'n'Roll", która awansowała z 4. miejsca na 2. Najniższą pozycję na podium od dłuższego czasu okupuje muzyka z oratorium "Tu es Petrus", autorstwa... Piotra Rubika.

 • Piotr Rubik wyproszony z restauracji Anny Woźniak-Starak! Ale afera!

  Piotr Rubik (51 l.) podzielił się na swoim InstaStory przykrym przeżyciem, którego doświadczył w miniony weekend w restauracji Anny Woźniak-Starak (68 l.). Znany muzyk został wyproszony z restauracji!

 • Rubik kupił żonie auto

  Warte 100 tysięcy zł nieduże autko to kolejny prezent, który Piotr Rubik sprawił swojej żonie Agacie.

 • Piotr Rubik w szczerym wywiadzie. Przyznaje, że młodsza żona nie ma z nim łatwo

  Zanim na świecie pojawiły się córki, obawiał się, czy będzie umiał pogodzić bycie tatą z karierą. Dziś twierdzi, że jest szczęściarzem. Od najmłodszych lat wiedział, że pragnie zostać muzykiem i ciężko pracował na sukces. Dziś Piotr Rubik (51 l.) mówi, że najważniejsza jest rodzina, a najlepszym doradcą – młodsza o prawie 20 lat ukochana żona. Choć równocześnie przyznaje, że ta nie ma przy nim...

 • Piotr Rubik zostanie ojcem!

  Piotr (41 l.) i Agata (23 l.) Rubikowie z niecierpliwością czekają na wiosnę. Wówczas na świat przyjdzie ich oczekiwane dziecko.

Zdjęcia na temat: piotr rubik zona