• Informacje na temat:

  piotr stopa

Artykuły na temat: piotr stopa
 • Stop

  Po pracy Piotr jest świadkiem groźnego wypadku _ rozpędzone auto uderza w idącą poboczem kobietę. Winowajca ucieka, a Strzelecki robi wszystko, by uratować...

 • Piotr Garlicki skończył 70 lat!

  Piotr Garlicki ("Na dobre i na złe"), świętował 15 czerwca 70. urodziny oraz 15. rocznicę powrotu do Polski z trwającej 15 lat emigracji.

 • Piotr Zelt planuje cichy ślub!

  Piotr Zelt (48 l.) w końcu oświadczył się ukochanej! Para za kilka miesięcy stanie na ślubnym kobiercu!

 • "Wkręceni 2": Barbara Kurdej-Szatan w mundurze

  Twarda policjantka i zazdrosna żona - oto nowe wcielenie Barbary Kurdej-Szatan! Popularną aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2".

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  ...ze sprzecznych relacji trudno ustalić, czy zachwycił się nią wtedy Roman Polański, czy może Piotr Fronczewski. Łączono ją z obydwoma. Wkrótce potem wyjechała do Paryża, gdzie zastała ją wiadomość, że...

 • "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w wielkim finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie?

 • Kasia Warnke i Piotr Stramowski przechodzą małżeński kryzys

  Kasia Warnke (41 l.) nie kryje, że wraz z Piotrem Stramowskim (31 l.) przechodzą małżeński kryzys.

 • Miąższ z synem Stanisława Sojki w "Must Be The Music"

  W pierwszym odcinku nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music" (niedziela, 15 marca) zobaczymy grupę Miąższ, w składzie której od niedawna jako perkusista występuje Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki.

 • Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak: O ślubie wiedzieli tylko najbliżsi

  ...zakochanych, wreszcie nad basenem w gorącej Andaluzji. W czasie trzytygodniowej podróży po najpiękniejszych zakątkach Europy u boku Piotra Adamczyka (47 l.) czuła się wyjątkowo. Ukochany rzucił jej świat do(...) doświadczeniami swoich poprzednich związków, rozgrywających się na oczach całej Polski, tym razem zadbał o dyskrecję. O ceremonii wiedzieli tylko najbliżsi. Do dziś ani Piotr, ani Karolina nie...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Enej ze słuchaczką w piosence Kombi!

  Dziś, 26 września, po godzinie 20:30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka w RMF FM odbędzie się premiera utworu, który jako pierwszy trafi na płytę przygotowywaną z okazji 25-lecia RMF FM. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

Zdjęcia na temat: piotr stopa
Wideo na temat: piotr stopa
 • Kasia Warnke: Mieliśmy z Piotrkiem ciężkie chwile

  Czy Katarzyna Warnke wprowadziła się do swojego nowego domu? - Nie, ale nie jest to już temat traumatyczny - zdradziła aktorka. Co było powodem przedłużającego się remontu? Jaki wpływ miało to na jej małżeństwo z Piotrem Stramowskim? - Non stop się kłóciliśmy - powiedziała Warnke. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Non-Stop

  Podczas lotu transatlantyckiego członek sił powietrznych otrzymuje wiadomości tekstowe od nieznajomego, który grozi, że będzie zabijał pasażerów co 20 minut, dopóki rząd nie spełni jego żądań.

 • Podróż na sto stóp

  Reżyser niezapomnianej "Czekolady" ponownie zaprasza nas na wyprawę do świata smaków lecz tym razem serwuje potrawę bardziej egzotyczną przyprawioną szczyptą miłości i nutką rywalizacji. Dystyngowana Madame Malory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego...