• Informacje na temat:

  piotr swend rodzice

Artykuły na temat: piotr swend rodzice
 • "Klan": Wielki problem Bożenki z wyborem chrzestnych dla Ali...

  ..., że przecież Ula jest z rodziny. - Jest, ale znamy ją krótko. Są bliższe mi osoby - powie młoda mama i wymieni Kasię (Julia Królikowska), Kamilę (Martyna Kowalik) i Maćka (Piotr Swend). - A ja(...) zostać matką chrzestną. Kamila z kolei uzna, że nie nadaje się do tej roli, bo ma problemy z wiarą... - Rodzice chrzestni, z tego co wiem, powinni być też przewodnikami duchowymi dla dzieci. Nie nadaję...

 • Serialowe gwiazdy inne niż wszystkie

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", Lauren Potter, czyli Becky Jackson z "Glee", i Chris Burke, czyli niezapomniany Corky z serialu "Dzień za dniem" - dziś oczy całego świata zwrócone są na ludzi takich jak oni. 21 marca to bowiem Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

 • Nieprawdopodobna terapia na planie "Klanu"

  Jeśli ktokolwiek oglądając "Klan", miewał wątpliwości, czy Piotr Swend, który wciela się w postać Maćka, zasługuje na miano aktora, po przeczytaniu tej historii powinien nabrać pewności. Owszem, Piotr Swend, podobnie jak wiele innych osób z zespołem Downa, jest aktorem.

 • Rodzina wciąż razem

  Są jak członkowie naszych rodzin. Od 15 lat codziennie goszczą w naszych domach. Po wakacjach będziemy nadal się z nimi spotykać.

 • Serialowe gwiazdy inne niż wszystkie

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", Lauren Potter, czyli Becky Jackson z "Glee", i Chris Burke, czyli niezapomniany Corky z serialu "Dzień za dniem" - dziś oczy całego świata zwrócone są na ludzi takich jak oni. 21 marca to bowiem Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa...

 • Maciek pójdzie do sądu po zgodę na ślub?

  Maciek Lubicz, którego w "Klanie" gra 21-letni Piotr Swend z zespołem Downa, chce się żenić. Sprawdź, co z tego wyniknie!

 • Cała prawda o Maćku z "Klanu"

  ...21-letni dziś Piotr Swend , czyli popularny Maciej Lubicz, miał gościć w "Klanie" przez trzy miesiące. Został na... trzynaście lat.

 • Maciek Lubicz za fortepianem!

  Z okazji Dnia Matki serialowy Maciek Lubicz z "Klanu", którego gra 21-letni Piotr Swend z zespołem Downa, zasiądzie za fortepianem. To będzie prezent dla jego mamy Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska).

 • "Klan": Bożenka zostanie mamą w dramatycznych okolicznościach!

  ...i przyjedzie na Sadybę, a tuż za nim w domu Chojnickich zjawią się Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Leopold (Grzegorz Wons) z Maćkiem (Piotr Swend). Kiedy najbliżsi Bożenki dotrą na miejsce, jej...

 • Tak Miłosz poprosi Bożenkę o rękę!

  ...z tradycją - w rodzinnym domu przyszłej panny młodej. Z tej okazji jej mama Grażynka Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), wdowa po nieodżałowanym Ryszardzie Lubiczu (Piotr Cyrwus), wyda wystawną kolację. Tym razem jednak przekąski i tort zamówi w firmie cateringowej. W przyjęciu weźmie udział siedem osób, w tym rodzeństwo Bożenki, czyli Kasia (Julia Królikowska) i Maciej (Piotr Swend), oraz...

Zdjęcia na temat: piotr swend rodzice
Dyskusje na temat: piotr swend rodzice