• Informacje na temat:

  piotr swend z rodzicami

Artykuły na temat: piotr swend z rodzicami
 • "Klan": Wielki problem Bożenki z wyborem chrzestnych dla Ali...

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) bardzo się zdenerwuje, gdy Miłosz (Konrad Darocha) w żartach zaproponuje Uli (Monika Dryl) i Kornelowi (Marcin Kołaczkowski), by zostali rodzicami chrzestnymi malutkiej Ali (Natalia Kasprzykowska). - Może weźmy chrzestnych z ulicy, byle kogo... - zakpi z pomysłu męża.

 • Serialowe gwiazdy inne niż wszystkie

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", Lauren Potter, czyli Becky Jackson z "Glee", i Chris Burke, czyli niezapomniany Corky z serialu "Dzień za dniem" - dziś oczy całego świata zwrócone są na ludzi takich jak oni. 21 marca to bowiem Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

 • Nieprawdopodobna terapia na planie "Klanu"

  Jeśli ktokolwiek oglądając "Klan", miewał wątpliwości, czy Piotr Swend, który wciela się w postać Maćka, zasługuje na miano aktora, po przeczytaniu tej historii powinien nabrać pewności. Owszem, Piotr Swend, podobnie jak wiele innych osób z zespołem Downa, jest aktorem.

 • Rodzina wciąż razem

  Są jak członkowie naszych rodzin. Od 15 lat codziennie goszczą w naszych domach. Po wakacjach będziemy nadal się z nimi spotykać.

 • Serialowe gwiazdy inne niż wszystkie

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", Lauren Potter, czyli Becky Jackson z "Glee", i Chris Burke, czyli niezapomniany Corky z serialu "Dzień za dniem" - dziś oczy całego świata zwrócone są na ludzi takich jak oni. 21 marca to bowiem Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa...

 • Maciek pójdzie do sądu po zgodę na ślub?

  Maciek Lubicz, którego w "Klanie" gra 21-letni Piotr Swend z zespołem Downa, chce się żenić. Sprawdź, co z tego wyniknie!

 • Cała prawda o Maćku z "Klanu"

  ...21-letni dziś Piotr Swend , czyli popularny Maciej Lubicz, miał gościć w "Klanie" przez trzy miesiące. Został na... trzynaście lat.

 • Maciek Lubicz za fortepianem!

  Z okazji Dnia Matki serialowy Maciek Lubicz z "Klanu", którego gra 21-letni Piotr Swend z zespołem Downa, zasiądzie za fortepianem. To będzie prezent dla jego mamy Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska).

 • "Klan": Bożenka zostanie mamą w dramatycznych okolicznościach!

  ...i przyjedzie na Sadybę, a tuż za nim w domu Chojnickich zjawią się Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Leopold (Grzegorz Wons) z Maćkiem (Piotr Swend). Kiedy najbliżsi Bożenki dotrą na miejsce, jej...

 • Co w "Klanie" piszczy?

  ...), którzy zostaną rodzicami słodkiego Stefanka. Noworodek nie da im jednak spać w nocy i będą musieli poprosić o pomoc teściową (Teresa Stępień-Nowicka). Wanda natychmiast przejmie opiekę nad wnukiem, a rodzice niewiele będą mieli do powiedzenia. Czekają nas też miłosne perypetie Maćka (Piotr Swend) i Martynki (Natalia Antoszczak) oraz kłopoty Norberta (Jakub Świderski).   a.im./ro...

Zdjęcia na temat: piotr swend z rodzicami