• Informacje na temat:

  piotr szwedes syn

Artykuły na temat: piotr szwedes syn
 • Piotr Szwedes: Każde wyjście na scenę sporo go kosztowało!

  Piotr Szwedes (49 l.) latami żył w stresie, a wszystko przez pracę w teatrze!

 • Założy damskie ciuchy

  Powiew perwersji w "Złotopolskich". Tomek Gabriel (Piotr Szwedes, 40 l.) będzie paradował w damskich ciuszkach.

 • Szwedes znowu zostanie ojcem

  Jak to jest być jedynym mężczyzną w domu, wiedzą tylko ci, którym los, prócz żony, dał córkę albo nawet kilka. Coś o tym wie aktor Piotr Szwedes (43 l.), pamiętny Prymus z "Młodych wilków" Jarosława Żamojdy czy Tomek Gabriel ze "Złotopolskich".

 • Przybylska żąda rozwodu

  Anna Przybylska wróciła na plan "Złotopolskich". Marylka, w której postać wciela się aktorka, przyleci z Anglii i poinformuje swojego męża Tomka (Piotr Szwedes), że... chce rozwodu!

 • Będzie miał syna!

  Piotr Szwedes, czyli Tomasz Gabriel ze "Złotopolskich", w kwietniu po raz trzeci zostanie tatą. Ma już dwie córki, Martynkę i Zuzię. Tym razem żona aktora spodziewa się chłopca.

 • "Jak Oni śpiewają": Kto odpadnie?

  Dominika Figurska czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska? Którą widzowie kochają bardziej? Jednej z nich na pewno nie zobaczymy w kolejnych odcinkach "Jak Oni śpiewają".

 • Stużyńska urodziła

  ...37-letnia aktorka Magdalena Stużyńska-Bauer i jej mąż, scenograf Łukasz Bauer , zostali po raz drugi rodzicami. Ojcem ponownie został także Piotr Szwedes .

 • Wreszcie wyszedłem z szuflady

  ...- Teatr jest moją pasją - mówi Piotr Szwedes, i konsekwentnie się w nim spełnia. Gra na kilku stołecznych scenach. Koniec "Złotopolskich", w których przez 12 lat wcielał się w Tomka Gabriela, ocenia jako szansę na nowy etap w życiu zawodowym.

 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  ...wiadomo było, kogo zagram. Reżyser zastanawiał się, czy lepiej wypadnę w roli Waldka czy Tomka, ale ponieważ Piotrek Szwedes wolał wcielić się w Tomka, zostałem Waldkiem - wspomina Andrzej Nejman. Dwie(...) Tomek (Piotr Szwedes) i Mierek (Radosław Elis). Marylka, Marcysia i inni niezapomniani Jedną z najbardziej charakterystycznych i lubianych przez widzów postaci, które pojawiły się...

 • Gwiazdy pod... gwiazdami

  ..., czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", i Piotr Grabowski, czyli Konrad z "Życia nad rozlewiskiem", Justyna Sieńczyłło, czyli Bogna z "Klanu", której towarzyszył syn, Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", Andrzej Deskur, czyli Wiktor Olszewski z "Majki", Piotr Szwedes, czyli Tomek Gabriel ze "Złotopolskich", który przy okazji pochwalił się pięknymi córkami, Renata...

Wideo na temat: piotr szwedes syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...