• Informacje na temat:

  piotr tancerze zmiana

Artykuły na temat: piotr tancerze zmiana
 • Tancerze

  ...spędza kolejną noc u Jerzego. Dorota obawia się, że przyjaciółka nie zdąży przygotować się do sesji. Sylwia podoba się rodzicom Piotra.. Matka chłopaka zaprasza ją na wakacje. Ale Sylwia musi wracać do(...) szkoły. Emocje biorą górę i między parą studentów dochodzi do zbliżenia. Piotr jest wściekły jest na Sylwię. Nie rozumie, jak mogła całować się z nim w Jastarni, a następnego dnia w akademiku...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • W tej szkole nikt się nie nudzi

  Nowi bohaterowie, rodzące się uczucia i zawody miłosne - w kolejnych odcinkach popularnego serialu czeka nas sporo niespodzianek. Niektórzy tancerze będą musieli całkiem zmienić swoje życie... Odwiedziliśmy ich na planie.

 • Czym zaskoczą nowi "Tancerze"?

  Nowe postacie, rodzące się uczucia i zawody miłosne - w kolejnych odcinkach popularnego serialu "Tancerze" czeka nas sporo niespodzianek. Niektórzy bohaterowie będą musieli całkiem zmienić swoje życie.

 • Anna Głogowska wyrzucona z "Tańca z gwiazdami"! "Dotarło do moich uszu, że jestem za stara"

  ...życia. Kto panią wspiera w tym trudnym czasie? - Wszyscy, którzy dowiadują się o mojej dymisji, biegną z otwartymi ramionami. Wiadomo, że najbardziej wspiera mnie mój partner Piotr...

 • Co zmieni się w "Tancerzach"?

  W tym tygodniu padł ostatni klaps na planie kolejnej serii "Tancerzy" . Po prawie czterech miesiącach zdjęć ekipa zeszła z planu. W tym sezonie na widzów czeka wiele zmian, m.in. nowi bohaterowie i więcej tańca. Emisja serialu już jesienią w TVP2.

 • ...koronny" (Jarosław Sypniewski Jacek Filipiak, Micha Gayda, 2007), "Och Karol 2" (Piotr Wereśniak, 2011). Za rolę w "Zmruż oczy" (Andrzej Jakimowski, 2003) otrzymała nominację do nagrody Orzeł. "Stara(...) - adoptowała Milenę i Patryka. Od 2005 roku przez dwa lata związana była z tancerzem Rafałem Maserakiem.

 • Co w kolejnych "Tancerzach"?

  Nowi bohaterowie, intrygi, problemy finansowe i samobójstwo - oto główne wątki, wokół których będzie toczyła się akcja 3. sezonu "Tancerzy" . A wszystko to przeplecione muzyką i profesjonalnymi układami choreograficznymi.

 • Małgorzata Foremniak

  ...2" (Piotr Wereśniak, 2011). Za rolę w "Zmruż oczy" (Andrzej Jakimowski, 2003) otrzymała nominację do nagrody Orzeł. "Stara baśń" (Jerzy Hoffman, 2003), "Miasto z morza" (Andrzej Kotkowski, 2009(...) Dzikim - adoptowała Milenę i Patryka. Para jest po rozwodzie. Od 2005 roku przez dwa lata związana była z tancerzem Rafałem Maserakiem.

 • Piotr Galiński: Sztuka dla ludzi

  - Polska edycja "Tańca z Gwiazdami" jest najlepsza na świecie - mówi juror programu Piotr Galiński. Kryształową Kulę zakończonej w niedzielę 13. odsłony tanecznego show zdobył aktor Kacper Kuszewski.

Zdjęcia na temat: piotr tancerze zmiana
Dyskusje na temat: piotr tancerze zmiana
 • Re: Tancerze

  Na początku cieszyłam się że właśnie Gabryś zagra Piotrka, ale teraz ten nowy Piotr wcale mi sie nie podoba. Straszna zmiana, czemu scenarzyści tak wszystko komplikują, czy Piotr po prostu nie mógłby zakochać się w Dorocie, a nie zwracać uwagi, która z nim pojdzie do łóżka?!!!!

 • Re: Tancerze

  . - dzisiejsza scena Doroty i Piotra. Od zawsze kibicowałam temu związkowi. Ale po odejściu ,,prawdziwego'' Piotra ta para niebywale straciła, i nie chodzi mi bynajmiej o zmianę twarzy do tego da się przyzwyczaić. Ale tak szczerz, Piotr rzucił Dorotę bo nie chciała z nim iść do łóżka? porażka. Kocha ją?? w następnym odcinku będzie latał za Martą, a później pójdzie z nią do łóźka ( czytałam dalsze