• Informacje na temat:

  piotr walter z żoną

Artykuły na temat: piotr walter z żoną
 • Bożena Walter: Tak wygrała z nieśmiałością

  Wielu zapewne doskonale pamięta "Studio 2" i jego prowadzących. Niewątpliwą ozdobą programu była wówczas Bożena Walter (80 l.). Zawsze elegancka, stonowana - po prostu profesjonalna. Ale tylko ona wiedziała, ile to wszystko ją kosztuje...

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Rodzinne sekrety Walterów wychodzą na jaw! "Praca była ważniejsza od dzieci"

  Dwoje to para, troje to już tłok. Ale jeśli tym trzecim składnikiem jest wspólna pasja, związkowi można wróżyć powodzenie. Mariusz i Bożena Walterowie w tym roku świętują 52. rocznicę ślubu.

 • Jarocin dla Łazarkiewicza

  Odsłonięciem tablicy pamiątkowej i otwarciem wystawy uczcili w niedzielę mieszkańcy Jarocina oraz uczestnicy trwającego w tym mieście festiwalu rockowego pamięć zmarłego rok temu wybitnego reżysera Piotra Łazarkiewicza.

 • Zdawaliście sobie sprawę, że Piotr Kraśko (44 l.) pracuje w telewizji niemal od dziecka, a Karolina Ferenstein nie jest jego pierwszą żoną? Z okazji odejścia dziennikarza z TVP postanowiliśmy przybliżyć Wam kilka faktów z jego życia, o których mogliście nie słyszeć...

 • Filmy, gwiazdy, imprezy

  W niedzielę, 29 lipca, zakończyła się 12. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty. W trakcie 11 festiwalowych dni zaprezentowano we Wrocławiu 469 filmów (z czego 160 po raz pierwszy w Polsce).

 • Piotr Kraśko z pomysłem na nowy biznes! Odniesie sukces?

  Piotr Kraśko (44 l.) podobno niewiele robi sobie z tego, że po tylu latach stracił swoją posadę w TVP. Ma już mieć pomysł na nowy biznes! Czy rozpocznie współpracę z TVN? A może założy własną stadninę koni? Przyjaciel dziennikarza ujawnia jego plany!

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Czarne chmury nad Piotrem Kraśko! "W TVP nikt nie może być pewny jutra"

  Tygodnik "Na Żywo" potwierdza, że Piotr Krasko (44 l.) za 5 miesięcy znów zostanie ojcem. Ale radość z tego faktu przyćmiewa niepokój, że wkrótce może stracić intratną pracę w telewizji!

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.