• Informacje na temat:

  piotr wodecki

Artykuły na temat: piotr wodecki
 • Zaskakujące zachowanie wnuczki artysty! Zbigniew Wodecki byłby z niej dumny?!

  Choć rodzina była dla niego wszystkim, Zbigniew Wodecki (†67) surowo siebie oceniał – zarówno w roli ojca, jak i dziadka. Gest najstarszej wnuczki z pewnością chwyciłby go za serce.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego? Szczegóły uroczystości

  ...​Zbigniew Wodecki (+67 l.) zmarł 22 maja i pozostawił pogrążonych w żałobie bliskich, przyjaciół oraz fanów. Wszyscy pragną towarzyszyć mu w jego ostatniej drodze. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb artysty?

 • Peter and Jacob "The Red Queen": Nadchodzi "Czerwona Królowa"

  Tylko w Interii możecie posłuchać piosenki "The Red Queen" duetu Peter and Jacob, czyli laureatów piątej edycji "Must Be The Music".

 • Zbigniew Wodecki miał wspaniałych przyjaciół. Tak uczczą jego pamięć. Poruszający i piękny gest!

  ...​Zbigniew Wodecki (+67 l.) cieszył się, że może świętować 40-lecie występów na scenie. Rozpoczął nawet trasę koncertową, której niestety nie dane mu było dokończyć. Jego przyjaciele chcieliby uczcić jego pamięć specjalnym koncertem. Piękną akcję organizują także internauci.

 • Źle zrozumiany Wodecki

  Zbigniew Wodecki (57 l.) bardzo się zdumiał, kiedy przeczytał wywiad ze sobą w "Super Expressie", a potem jego wariację w internecie z nazwiskiem Piotra Rubika w tytule. Tym razem nie pozostawia ich bez komentarza.

 • Wodecki tłumaczy się za Rubika

  Zbigniew Wodecki (57 l.) bardzo się zdumiał, kiedy przeczytał wywiad ze sobą w "Super Expressie", a potem jego wariację w internecie z nazwiskiem Piotra Rubika w tytule. Tym razem nie pozostawia ich bez komentarza. "Wodecki wyśmiewa Wodeckiego" - to w takim tonie udzielałem wywiadu dziennikarzowi, który kilka lat wcześniej zrobił ze mną niezły wywiad w tej samej, co teraz...

 • Wodecki o Rubiku

  "Piotra Rubika broniłem przed atakami i uważam, że to zdolny człowiek. Słowa z Biblii i ładna muzyka to jednak trochę za mało, żeby podbić świat" - komentuje Zbigniew Wodecki.

 • Piotr Szwedes odpadł z "Tańca..."

  ..., subtelna i wrażliwa jak kwiatuszek. Zabrakło mi nieco większej rytmiczności". Zupełnie inaczej ocenił ten występ Zbigniew Wodecki, który stwierdził: "Iwonka chciała się do czegoś doczepić, ale jej(...) w dowcipny sposób przytakiwał . Duet zdobył 31 punktów. Jeszcze lepiej wypadli Piotr Szwedes i Anna Głogowska, którzy zaprezentowali tango z musicalu "Upiór w operze". Piotr Galiński był zaskoczony...

 • Wyjątkowy odcinek "Tańca..."!

  Tyniec, Liszowska, Kwaśniewska, Wodecki, Galiński, Tyszkiewicz, Rusin - to tylko niektóre nazwiska uczestników specjalnego odcinka "Tańca z gwiazdami", który stacja TVN pokaże w najbliższą niedzielę. Do listy nazwisk dotarł oczywiście "Fakt".

Zdjęcia na temat: piotr wodecki
Dyskusje na temat: piotr wodecki