• Informacje na temat:

  piotr zaleta

Artykuły na temat: piotr zaleta
 • Edyta Herbuś "jest z Piotrem od dość dawna". To coś poważnego?

  ...!   Ukochanym celebrytki jest przystojny filmowiec, pracujący w Hollywood Piotr Bukowiecki, który ma już całkiem duże doświadczenie w  sprawach uczuciowych. Ma za sobą kilka związków, a z nich troje(...) z  Piotrem od dość dawna - potwierdziła. - Jeśli spędzają razem święta, a ona nazywa się macochą jego córki, to musi być coś poważnego.   Gratulacje! Ale jeśli tak jest, to... dlaczego Piotr Bukowiecki...

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • "Lekarze": Piotr Polk szczerze o sobie

  Piotr Polk, czyli Krzysztof Florczyk z "Lekarzy", udzielił szczerego wywiadu magazynowi "Grazia". Opowiedział między innymi o tym, że o mały włos zamiast aktorem, zostałby... elektrykiem. Po śmierci ojca, w wieku 19 lat, musiał zadecydować, czy zająć miejsce ojca w rodzinnych Kaletach i zaopiekować się mamą, czy podążać za marzeniem. Zdradził, że nie wierzył w siebie.

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko zazdrosna o Górniak?!

  Drogi Edyty Górniak i Piotra Kraśki znów się przetną. Czy spotkania ożywią dawne uczucia?

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Rafał Królikowski: Stworzony do roli ojca i męża!

  ...się pokłócić, ale nigdy o rzeczy ważne. Ich miłością są dzieci: Piotr i Michał. Rafał jest wyrozumiałym tatą. "Żona twierdzi, że to ja na więcej pozwalam chłopcom. Czasem mam poczucie, że może...

 • Piotr Adamczyk: Przepis na sukces

  Po raz drugi z rzędu statuetka Telekamery "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora trafiła do Piotra Adamczyka.

 • "Na dobre i na złe": Profesor Bart oskarżony o uzależnienie!

  Wkrótce Marcin (Filip Bobek) poinformuje Julkę (Aleksandra Hamkało) o uzależnieniu Barta (Piotr Głowacki), ale ona mu nie uwierzy. W szpitalu zjawi się narkomanka Wera (Magdalena Celmer), którą Molenda kiedyś porzucił.

 • Piotr Adamczyk: Dobry, zły i śmieszny

  Piotr Adamczyk, ceniony aktor filmowy i teatralny, odtwórca ról Jana Pawła II i Fryderyka Chopina, publiczności znany również ze znakomitych ról komediowych i z serialu wojennego "Czas honoru", kończy w środę 40 lat.

Dyskusje na temat: piotr zaleta
 • Re: Aleksandra Kisio.

  jej zaleta jest to ze nie ma wad;]

 • Re: Niewierna żona

  Najpierw Agatka rozwali małzeństwo Latoszków ! Podstępem dorwie sie do Marka ,utrze nosa rywalce,ale i tak żadnym długo się nie nacieszy,bo na jej drodze pojawi sie książe z bajki .....odrzucony Piotr !? Agata lubi pchać sie na trzeciego,to jej zaleta ! ale ma tę zasade ,że to ona rzuca i nie ma wyrzutów sumienia ! Agata jest postacią idealną ! Cóż można jej zarzucić ? Kocha mężczyzn ,a oni nie