• Informacje na temat:

  piotr zelt aktor

Artykuły na temat: piotr zelt aktor
Zdjęcia na temat: piotr zelt aktor
 • .
Wideo na temat: piotr zelt aktor
 • Piotr Zelt z ukochaną żalą się na ciężkie życie w show-biznesie!

  iotr Zelt i Katarzyna Krawczyk opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak wyglądały początki ich znajomości. Jak radzą sobie z zainteresowaniem mediów? "Nigdy specjalnie nie zabiegałem o popularność w kolorowych pisemkach" - wyznał aktor. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Piotr Zelt: Ania Przybylska nie zagrała w epokowych dziełach, ale miała dystans!

  Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla(...) była oddana rodzinie i postawiła na nią. Nigdy nie miała problemu z tym, że odstawia swoją karierę na boczny tor, dlatego że miała bardzo precyzyjnie ustawioną hierarchię – mówi Piotr Zelt.

Dyskusje na temat: piotr zelt aktor
 • Re: Piotr Zelt: Zgody nie było?

  Niestety, okazało się, że biologicznym ojcem dziewczynki jest model Rafał Sieradzki. Media prześcigały się w doniesieniach o Piotrze Zelcie. Wedle ostatnich relacji aktor nawet... pogodził się z byłą partnerką. A jak jest naprawdę? - Nie mamy kontaktu. Życzę jednak Monice jak najlepiej - wyznał aktor w wywiadzie dla magazynu "Show". Piotr Zelt, mimo, że nie rozmawia ze swoją byłą partnerka, nie

 • Re: Piotr Zelt: Zgody nie było?

  aktor słaby- człowiek jeszcze słabszy- po co pisać o takich bzdurach?

 • Re: Piotr Zelt: Zgody nie było?

  ten facet to beznadziejny facet z parciem na szkło. Zaden z niego aktor, obleśny męzczyzna.Najpierw brylowal we wszystkich mediach z mloda narzeczona teraz dalej podtrzymuje bycie w mediach ciagle(...) tego pana pezez dlugi okres czasu. dla mnie jako aktor, a przede wszystkim jako czlowiek nie istnieje, jest moralnym zerem.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając gra w teatrze... w negliżu

  Piotr Zelt, super aktor haha , ja mu nie wrog ale zeby to byl aktor jakis dobry ?