• Informacje na temat:

  piotr żyła

Artykuły na temat: piotr żyła
 • Piotr Żyła odpowiada żonie! Ciąg dalszy rodzinnej afery!

  Piotr Żyła w końcu odniósł się do zarzutów żony. Skoczek potwierdził, że to koniec ich małżeństwa.

 • Piotr Pręgowski politykiem

  Uwielbiany przez widzów za rolę Pietrka w serialu "Ranczo", Piotr Pręgowski najlepiej czuje się na Kujawach, w swojej wiejskiej chacie. Podziwia uroki natury i pielęgnuje ogródek. Rozpoczął też działalność polityczną!

 • Piotr Żyła kazał milczeć żonie! Justyna się buntuje!

  Czas nie leczy ran, które zadali sobie małżonkowie. Piotrem Żyłą (31 l.) i jego żoną nadal rządzą silne emocje.

 • Piotr Gąsowski o związku z Anna Głogowską: Gorąca atmosfera

  Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie.

 • Straszne, co rozwód zrobił z Piotrem Żyłą! Specjalista alarmuje!

  Osoby z otoczenia skoczka donoszą, że Piotr Żyła (32 l.) jest już zupełnie innym człowiekiem. Z dawnego śmieszka nic nie zostało...

 • Piotr Garlicki skończył 70 lat!

  Piotr Garlicki ("Na dobre i na złe"), świętował 15 czerwca 70. urodziny oraz 15. rocznicę powrotu do Polski z trwającej 15 lat emigracji.

 • Mama Piotra Żyły zabrała głos. Wymowny komentarz!

  Justyna Żyła (31 l.) zdecydowała się ujawnić, że małżeństwo jej i Piotra Żyły (31 l.) trawi kryzys. Padło już wiele gorzkich słów. W końcu głos zabrała mama skoczka. Całą sprawę skomentowała krótko, lecz bardzo wymownie.

 • Zmarł Piotr Szczerski, dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach

  Dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach Piotr Szczerski nie żyje. Zmarł po ciężkiej chorobie w nocy ze środy na czwartek, miał 62 lata. Szczerski kierował kieleckim teatrem od 23 lat.

 • Justyna Żyła kibicuje Piotrowi Żyle. Byli małżonkowie są coraz bliżej?

  Justyna Żyła (30 l.) mimo rozwodu ma nadzieję na powrót do Piotra Żyły (31 l.)? Szykuje się w zwrot akcji? Być może. W każdym razie była żona skoczka zmieniła podejście i już nie nagaduje na skoczka. Wręcz przeciwnie! Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się wspierający go wpis. Wygląda na to, że byli małżonkowie są bliżej siebie.

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

Zdjęcia na temat: piotr żyła
 • Piotr i Natalia Kukulscy
Wideo na temat: piotr żyła
 • Piotr Żyła w szczerym wywiadzie opowiada o swojej rodzinie!

  Dziennikarka "Dzień dobry TVN" Agnieszka Rylik spotkała się z wzorowym ojcem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą (28 l.) i jego pociechami Kubą i Karoliną. Ile miał lat, gdy urodziło się jego pierwsze dziecko? Justyna, żona Piotra, zdradziła, jakim jest ojcem. Czy dziewięcioletni Kuba pójdzie w ślady swojego taty? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Żyła sobie baba

  Lata 1909-1921. Rosyjska wioska przeżywa ciężkie chwile: wojnę światową, rewolucję, wojnę ojczyźnianą. Film opowiada historię Baby, zwykłej prawosławnej dziewczyny z bezimiennej rosyjskiej wsi. Nie za ładnej, ale też nie za brzydkiej. Może tylko nieco nieporadnej i naiwnej. Przez pryzmat jej życia i miłości zostają ukazane losy państwa i krwawe karty historii. Poprzez Babę i jej zmagania poznajemy również skomplikowane relacje międzyludzkie panujące w wiosce, niepisane reguły, które definiują...

 • Piotr Żyła został ojcem w wieku 19 lat! Jak sobie radził?

  Dziennikarka "Dzień dobry TVN" Agnieszka Rylik spotkała się z wzorowym ojcem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą i jego pociechami Kubą i Karoliną. Ile miał lat, gdy urodziło się jego pierwsze dziecko? Justyna, żona Piotra, zdradziła, jakim jest ojcem. Czy dziewięcioletni Kuba pójdzie w ślady swojego taty? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Życie Adeli

  Opowieść zaczyna się, kiedy tytułowa bohaterka ma 15 lat i jest w liceum. Przeżywa pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, miłosne rozczarowanie. Jedna rzecz nie ulega dla niej wątpliwości: dziewczyny chodzą z chłopakami. Jej życie zmienia się jednak na zawsze, gdy pewnego razu spotyka Emmę, młodą kobietę o niebieskich włosach. To właśnie dzięki niej Adela odkryje swoje pragnienia i kobietę w sobie. Na oczach widzów Adela dojrzewa, poszukuje swojej życiowej drogi, gubi ją i znowu odnajduje......

Dyskusje na temat: piotr żyła
 • Re: James vs. Piotr

  Zmartwie was - zostanie z Piotrem . Dereszowska wystąpi tylko w kilku odcinkach , po to by namieszać czyzbys byla inteligentna fanka tego durnego HaPi? :) to przeczytaj artykul i pomysl o kim pisza bo nie o Dereszowskiej. A to ze Dereszowskiej zaraz nie bedzie nie znaczy ze Hana nie zostanie z Jamesem. A Piotr znajdzie sobie nastepna naiwna. James zostanie na leczenie ale z Hana nie z nim