• Informacje na temat:

  piotr żyła wywiad wisła

Artykuły na temat: piotr żyła wywiad wisła
 • Kamil Stoch (29 l.) i Piotr Żyła (29 l.) znaleźli się na podium w klasyfikacji końcowej Turnieju Czterech Skoczni. Ze sportowców dumni są nie tylko miliony fanów, ale przede wszystkim małżonki. Kim są?

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Justyna Żyła jest w ciąży? Zdjęcie wzbudziło spekulacje!

  Justyna Żyła (31 l.) zniknęła z czerwonego dywanu. Nie wiadomo, czy to stan permanentny czy tymczasowy. W każdym razie była żona skoczka nadal budzi spore emocje. Podobnie jak jedno z jej najnowszych zdjęć...

 • Sztuka śmierci

  Mocno przebudowany skład, w tym nowy wokalista, znaczne poszerzenie muzycznego spektrum, zdecydowanie mroczniejsza atmosfera dźwięków czy w końcu kolejna zmiana wydawcy - na piątej płycie "Blasphemers' Maledictions" powstały w Tczewie Azarath, jeden z najważniejszych reprezentantów podziemnej sceny metalowej w kraju nad Wisłą, wszedł na kolejny poziom, i jak mówią sami muzycy, w sztuce śmierci sięgnął własnego absolutu.

 • Justyna Żyła z nowym kontraktem reklamowym? Jej kariera nabiera rozpędu!

  Justyna Żyła (31 l.) niedawno zakończyła swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami", lecz ma ochotę na więcej! Nie wyklucza udziału w innym programie rozrywkowym. Poza tym podobno jest bliska podpisania nowego kontraktu reklamowego!

 • "Niczym się nie martwię"

  Wisły Kraków. Doda w wywiadzie z Pawłem Kasą opowiedziała także o zmianach personalnych w Virgin, planach podboju Zachodu, teście na inteligencję i porównywaniu jej i Majdana do słynnego małżeństwa

 • "Na dobre i na złe": Konica stracił czujność

  Niedawno w jednym z wywiadów powiedziałeś, że masz brata bliźniaka. Skrywasz jeszcze jakieś tajemnice? - Nie mam tajemnic. O tym, że mam brata bliźniaka mówiłem już dawno, choćby w 1997 roku, gdy(...) Lena (Anita Sokołowska - przyp. aut.) dowie się, że doszło do awarii, która naraziła życie Witka, wniesie roszczenia wobec szpitala. Tretter (Piotr Garlicki - przyp. aut.) będzie miał twardy orzech do...

 • Polski weekend w kinach

  Trzy polskie produkcje: "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, komedia sensacyjna "Trick" z Piotrem Adamczykiem oraz dokument "Beats of Freedom - Zew wolności" wejdą w piątek do kin. Na ekrany trafi również laureat Oscara "The Hurt Locker. W pułapce wojny".

 • Czy King Diamond zagraża mieszkańcom Krakowa?

  King Diamond nie wystąpi w piątek, 30 marca, w krakowskim "Klubie 38" - doniósł dzisiejszy "Dziennik Polski". Decyzję o odwołaniu koncertu podjęły rzekomo władze Akademii Górniczo-Hutniczej, właściciela Miasteczka Studenckiego, na terenie którego znajduje się klub. Organizator koncertu, firma Metal Mind Productions, zapewnia, że nic nie wie o decyzji AGH i uważa ją za niebyłą, a koncert odbędzie się w zapowiadanym terminie.

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.