• Informacje na temat:

  piotrowska - karolak

Artykuły na temat: piotrowska - karolak
 • Tomasz Karolak pozywa za "surygatkę"

  Tomasz Karolak (42 l.) twierdząc, że matka jego dzieci została obrażona w programie "Magiel towarzyski", postanowił zgłosić sprawę do sądu.

 • Viola 'Kołek' do Piotrowskiej: Niech cię ktoś w końcu porządnie bzyknie!

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) podpadła kolejnej celebrytce. Tym razem dziennikarka doczekała się niepochlebnych komentarzy pod swoim adresem od matki dzieci Karolaka, Violi Kołek vel. Kołakowskiej (38 l.).

 • Tomasz Karolak wściekły na dziennikarza: Jeb... mu

  Tomasz Karolak (42 l.), choć nie mieszka z matką swoich dzieci i mówi wprost, że nigdy się z nią nie ożeni, obruszył się, kiedy jeden z dziennikarzy nazwał Violę Kołakowską surogatką.

 • Karolina Korwin-Piotrowska i milionerka bezlitosne dla byłej Szyca!

  Korwin-Piotrowska przyznając rację matce dzieci Karolaka! "Chęć zarabiana jest silniejsza niż zdrowy rozsądek. Oby chociaż były zdrowe i oby ich rodzice wiedzieli, że one na pewno kiedyś się dowiedzą...

 • Kołakowska, nazwana przez Karoliną i jej kolegę z programu "surogatką" Tomka Karolaka. Była modelka postanowiła więc odgryźć się na Korwin-Piotrowskiej za te zniewagi. Joasia wspaniałomyślnie poprosiła...

 • Korwin-Piotrowska jedzie po polskich celebrytach

  Karolina Korwin-Piotrowska udzieliła wywiadu, w którym padło kilka gorzkich słów pod adresem m.in. Michała Wiśniewskiego, Edyty Górniak oraz Weroniki Rosati.

 • Viola Kołakowska: Blogerki modowe to "medialny swąd znikąd"?

  Viola Kołakowska (38 l.), od niedawna narzeczona Tomasza Karolaka (44 l.) i matka jego dzieci, po raz kolejny wyśmiewa blogerki modowe na łamach jednego z kolorowych magazynów. Jeszcze jej się to nie znudziło?

 • Miłość na planie serialu

  Nolbrzak nie chcieli rozgłosu. Jednak kilka miesięcy temu pojawili się na bankiecie trzymając za rękę i potwierdzili: jesteśmy parą! W pracy poznali się też Viola Kołakowska i Tomasz Karolak. Połączył...

 • Miłość na planie serialu

  Jedni poznają partnerów w pociągu, inni przez przyjaciół. A są i tacy, których połączyła praca. Nie ważne gdzie rodzi się uczucie, ważne, co dalej.

 • Perfect symfonicznie

  W środę, 10 października, w warszawskiej Sali Kongresowej odbędzie się wyjątkowy koncert grupy Perfect. Legendzie polskiego rocka towarzyszyć będzie Polska Orkiestra Radio wa.

Wideo na temat: piotrowska - karolak
 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....