• Informacje na temat:

  piotrowska nazwała

Artykuły na temat: piotrowska nazwała
 • Rosati będzie walczyć o dobre imię! Szokujące słowa Korwin Piotrowskiej!

  ...w obronie Śmigielskiego, a Roasti nazwała "kłamczuchą"! "Jest mi przykro z powodu tego, co robisz. Jestem zdumiona bezmyślnością i brakiem inteligencji dziennikarzy, którzy jeśli już próbują wykreować Cię na(...) także Karolina Korwin Piotrowska, bo przecież bez jej opinii by się nie obeszło. Była już pracownica TVN pochwaliła się, że na temat tej sprawy wie naprawdę dużo.  Karola przekonuje, że medialny...

 • Recenzja Decapitated "Blood Mantra": Optimus Prime z polskiej huty

  Rok 2014 rozpoczęliśmy przy dźwiękach behemothowskich trąb Gabriela, lato zaś skutecznie rozpalił nam Vader. Gdybym miał brodę i znał się na samolotach, powiedziałbym, że wraz z wydaniem "Blood Mantra" Decapitated dołączyli do spisku mającego na celu ostateczne zwycięstwo polskich służb metalowych na międzynarodowej arenie muzyki ekstremalnej.

 • Karolina Korwin-Piotrowska: "Młode pokolenie zrobi celebrytom holokaust". Internauci oburzeni

  Wygląda na to, że Karolina Korwin-Piotrowska (46 l.) powie wszystko, by tylko wypromować książkę i zrobić trochę zamieszania. Niedawno dziennikarka "Magla" nazwała czytelników portali o gwiazdach "półanalfabetami", teraz w jednym z wywiadów stwierdziła, że "młode pokolenie zrobi celebrytom holokaust".

 • Edyta Herbuś gościem Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  - Nie jestem potulną myszką, którą można zagonić do kąta i obrażać - mówi Edyta Herbuś. Tancerka postanowiła zakończyć konflikt z Karoliną Korwin-Piotrowską i zaprosiła dziennikarkę na rozmowę. Obie panie uznały, że spotkanie było bardzo wartościowe i choć nadal nie zgadzają się w wielu kwestiach, nabrały jednak do siebie szacunku. Edyta Herbuś będzie pierwszym gościem "Magla towarzyskiego" po wakacyjnej przerwie.

 • Karolina Korwin Piotrowska w nowej książce nie oszczędza celebrytów!

  Karolina Korwin Piotrowska (46 l.) wydała właśnie kolejną książkę "Sława". W rozdziale o wdzięcznym tytule "Plankton" na kilku amatorach ścianek nie zostawia suchej nitki! Komu dostało się najbardziej?

 • Opole 2013: Pozwać ich wszystkich!

  Znana dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska wyśmiała pomysł TVP, by pozwać Czesława Mozila za krytyczne opinie na temat festiwalu w Opolu.

 • Edyta Herbuś i Karolina Korwin Piotrowska zeszły z wojennej ścieżki?

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) nigdy nie miała dobrego zdania o Edycie Herbuś (34 l.). Czy teraz się to zmieni?

 • Nowa płyta Libera

  Od początku marca będzie można kupić najnowszą płytę Libera, "Bógmacher". Pierwszym singlem promującym ten album, jest kawałek "Skarby" z gościnnym udziałem Donia.

 • Viola 'Kołek' do Piotrowskiej: Niech cię ktoś w końcu porządnie bzyknie!

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) podpadła kolejnej celebrytce. Tym razem dziennikarka doczekała się niepochlebnych komentarzy pod swoim adresem od matki dzieci Karolaka, Violi Kołek vel. Kołakowskiej (38 l.).

 • Kombi: Jan Pluta nie żyje

  Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Jan Pluta, współzałożyciel i perkusista grupy Kombi, który później występował także w jej kontynuacji pod nazwą Kombii.

Wideo na temat: piotrowska nazwała
 • Łukasz Jakóbiak oblał Karolinę Korwin Piotrowską wodą!

  Karolina Korwin Piotrowska wykazała się sporym dystansem do własnej osoby i zgodziła na rozmowę z dziennikarzem kanału "Wywiady z Dupy". Po absurdalnej pogawędce doczekała się absurdalnej puenty - oblana została wodą przez Łukasza Jakóbiaka, którego program "20 m2 Łukasza" kilka lat temu nazwała żenującym. "Nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Ten chłopiec sam powiedział, że on się