• Informacje na temat:

  piotrowska oliwa

Artykuły na temat: piotrowska oliwa
 • Najbardziej wpływowa kobieta w Polsce

  Wśród nagrodzonych dyplomami, wręczanymi przez redaktor naczelną Ritę Schultz, a zarazem wśród gości gali, którą poprowadził ekonomista Marek Zuber, znalazły się m.in. Anna Streżyńska - prezes UKE, I miejsce, Ilona Łepkowska - scenarzystka, II miejsce, Hanna Gronkiewicz-Waltz - prezydent Warszawy, III miejsce, Grażyna Piotrowska-Oliwa - prezes PTK Centertel, Edyta Górniak, Jolanta Pieńkowska...

 • Części intymne. Granice ekranowej transgresji

  Gdyby sporządzić ranking najbardziej skandalizujących dzieł w historii kina, czołowe miejsca w zestawieniu zajęłyby z pewnością klasyczne już obrazy erotycznej transgresji lat 70. Od premiery kultowego "Ostatniego tanga w Paryżu" minęło jednak już ponad 30 lat. Czy w ciągu ostatniej dekady powstały filmy, które w podobny sposób jak dzieło Bertolucciego zapiszą się na kartach historii jako przykłady przełamywania na ekranie tabu ludzkiej seksualności?

Wideo na temat: piotrowska oliwa
 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?