• Informacje na temat:

  piotrowska szybko

Artykuły na temat: piotrowska szybko
 • Karolina Korwin Piotrowska: Jej koleżanka odsłania smutną prawdę o niej

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) naraziła się większości gwiazd i jest przez nie znienawidzona. Jak zapewnia, to jej nie boli.

 • Barbara Kurdej-Szatan i Liber w duecie

  Najpopularniejsza polska blondynka - Barbara Kurdej-Szatan i król list przebojów - Liber łączą siły i głosy! Efektem współpracy jest nowa wersja hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Piosenka i teledysk będą promować najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie! - "Dzień dobry, kocham cię", która trafi na ekrany 7 listopada.

 • Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) funkcjonuje w mediach głównie dzięki obgadywaniu i wyśmiewaniu polskich celebrytów. Sama jednak nie chce być zaliczana do tego grona, dlatego publicznych wyjść ze(...), łącząca w sobie teatr, choreografię baletową, wideo-art i operę. Zaproszeni goście chętnie zatrzymywali się i pozowali fotoreporterom, ale oczywiście nie Karola. Ta szybko przemknęła korytarzem, dając do...

 • Korwin Piotrowska: Dariusz K. "zabił w biały dzień"

  Dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska komentuje zatrzymanie Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak.

 • ...spokecznosciowymi to i dzielimy sie roznymi rzeczami" (pisownia oryginalna). Na jego wypowiedź szybko zareagowała Karolina i odpowiedziała mu, tym samym kończąc z nim dyskusję. "sa chyba jednak granice...

 • Szyc "medialnie dał dupy"

  - Pokolenie trzydziestolatków medialnie dało dupy, kompletnie zatraciło się w celebrytyzmie, zarabianiu pieniędzy... Przykładem na to jest Borys Szyc - dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska nie ma najlepszego zdania o gwiazdach polskiego show-biznesu.

 • Karolina Korwin-Piotrowska (43 l.) twierdzi, że Ania Przybylska - wbrew temu, co podają plotkarskie magazyny - wygląda dobrze, jest opalona i, co więcej, nie wyjechała w żadną tajemniczą podróż za ocean.

 • Wygadana, a nie ładna

  Naprawdę wierzę w to, że prawdziwy talent wygrywa - przekonuje jedna z jurorów w programie "Top Model. Zostań modelką" Karolina Korwin-Piotrowska.

 • "Na Wspólnej": Nie pójdę z tobą do łóżka!

  ...przeszkód rozwijać swoją znajomość. Brzozowska, choć mile zaskoczona deklaracją Dawida, nie da się uwieść i dość szybko wróci do domu...

 • Bogusław Linda: Mogę już spać?

  W swojej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu", Karolina Korwin-Piotrowska wspomina niezwykłe okoliczności jej wywiadu z Bogusławem Lindą, do którego doszło przed laty na festiwalu w Gdyni.

Wideo na temat: piotrowska szybko
 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.