• Informacje na temat:

  piper laurie

Artykuły na temat: piper laurie
 • Najlepsi przyjaciele

  Z rzeki wyciągnięto samochód z ludzkimi szczątkami. Policja ustala, że mogą one należeć do Rose (Samantha Streets - dawniej, Piper Laurie - współcześnie),...

 • Miasteczko Twin Peaks

  ...agenta Coopera oraz Piper Laurie w roli bezwzględnej bizneswoman.

 • "Dolina Krzemowa": Wywiad z Mikem Judgem i Alekiem Bergiem - twórcami serialu

  .... Zarzekali się, że żaden z pracowników Pied Piper nie chciałby tam zostać po zwolnieniu założyciela. Ich zdaniem taki scenariusz w ogóle nie wchodzi w grę. Z drugiej strony, kiedy rozmawialiśmy o tym(...) postaci. Z drugiej strony, mamy też w branży takie osoby jak Laurie Bream, która zarządza spółką Raviga i jest większościowym udziałowcem firmy inwestycyjnej. Cztery procent kierowniczych stanowisk...

 • Kto zdobędzie Globa?!

  ...telewizyjnych nominacje otrzymali między innymi: Julianna Margulies (zeszłoroczna laureatka), Michael C. Hall (zeszłoroczny laureat), Hugh Laurie (szósta nominacja pod rząd - dwa Złote Globy na koncie(...) of Anarchy" Piper Perabo - "Covert Affairs" Najlepszy aktor w serialu dramatycznym: Steve Buscemi - ''Zakazane imperium'' Bryan Cranston - "Breaking Bad" Michael C. Hall - ''Dexter'' Jon Hamm...

 • Zwariowana Famke Janssen

  Famke Janssen ( "Nikomu ani słowa" ) i Piper Laurie ( "Carrie" ) dołączyły do obsady czarnej komedii "Eulogy", w której wystąpią także między innymi Winona Ryder i Ray Romano. Nad scenariuszem opowieści pracuje Michael Clancy, który zasiądzie również na fotelu reżysera historii.

 • Złote Globy: Jaki serial faworytem?

  We wtorek, 14 grudnia, o 14:00 (czasu polskiego) Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło nominacje do Złotych Globów. Wśród seriali najwięcej - bo aż pięć - szans na statuetkę ma "Glee".

 • Glenne Headly dba o Michaela Caine'a

  Glenne Headly ( "Dick Tracy" , "Potyczki z tatą" , "Śniadanie mistrzów") objęła jedyną rolę kobiecą w dramacie "Around the Bend", realizowanym obecnie dla firmy Warner Independent Pictures. Dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy aktorka wciela się w postać pielęgniarki, która ma pod swoją pieczą najstarszego z czterech głównych bohaterów filmu. Rolę jej pacjenta kreuje sir Michael Caine ( "Wbrew regułom" , "Spokojny Amerykanin" ).

 • Powrót "Carrie": Jest zwiastun!

  Dystrybutor remake'u legendarnego horroru "Carrie" autorstwa mistrza gatunku Stephena Kinga udostępnił polski zwiastun obrazu w reżyserii Kimberly Peirce.

 • Gregory Peck we wspomnieniach

  Na uroczystości żałobne na cześć Gregory'ego Pecka w Los Angeles, w poniedziałek, 16 czerwca, przybyło ponad 3 tysiące osób. Uczestnicy ceremonii ze wzruszeniem wysłuchali kazania katolickiego kardynała Rogera Mahoney'ego. Pochwałę legendarnego aktora wygłosił aktor Brock Peters, który zagrał z Peckiem w filmie "Zabić drozda" z 1962 roku. Wspomnieniom zmarłego towarzyszyła specjalna projekcja video.

 • Sophia Loren: Oscarowy jubileusz

  Ikona światowego kina Sophia Loren świętuje 50 rocznicę zdobycia Oscara. Otrzymała go za główną rolę w filmie "Matka i córka" ("La Ciociara") w reżyserii Vittorio De Sica. Gwiazda w wywiadzie dla włoskiej prasy wyznała, że odkurza statuetkę codziennie.

Wideo na temat: piper laurie
 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Looper - Pętla czasu

  "Looper" opowiada historię płatnego zabójcy pracującego dla mafii, który został wysłany do przeszłości, gdzie likwiduje przysyłanych mu z przyszłości ludzi i pozbywa się ciał. Wszystko idzie gładko do momentu, w którym główny bohater w przysłanym mu celu rozpoznaje... samego siebie.