• Informacje na temat:

  pippa middleton praca

Artykuły na temat: pippa middleton praca
 • Pippa Middleton rozstała się z ukochanym?!

  Pippa Middleton (32 l.) przez ostatnie lata była szaleńczo zakochana w przystojnym finansiście, Nico Jacksonie. Brytyjskie tabloidy donosiły jakiś czas temu, że mężczyzna oświadczył się ukochanej podczas romantycznego wyjazdu do Indii. Wiele wskazuje na to, że młodszej panny Middleton szybko na ślubnym kobiercu nie zobaczymy! Okazuje się, że ich związek zaczął trawić poważny kryzys. Poszło...

 • Pippa Middleton dostała pracę w... gazetce sklepowej!

  Podobno Pippa pała miłością do kuchni od dawna. Dała temu wyraz, wydając kilka miesięcy temu własną książkę z poradami, pomagającymi zorganizować przyjęcie na każdą okazję. Teraz postanowiła pójść za ciosem i właśnie przyjęła nową fuchę.  Od marca będzie pisać do rubryki kulinarnej, w miesięczniku ukazującym się w jednej z sieci handlowych. 30-letnia właścicielka słynnej pupy, zapewnia, że chce...

 • 2013: Najlepsze cytaty roku!

  Zobacz najciekawsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, a czasem i najgłupsze zdania wypowiedziane przez gwiazdy muzycznego show-biznesu w 2013 roku. W tej dziedzinie wena, jak zwykle, dopisała.

Wideo na temat: pippa middleton praca
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.