• Informacje na temat:

  piróg i tyszka

Artykuły na temat: piróg i tyszka
 • Marcin Tyszka (40 l.) w jednym z odcinków 6. edycji "Top Model" dał popis swojej "empatii". Tak poniżył jedną z uczestniczek, że ta nie była w stanie wykonać poprawnie swojego zadania.

 • Marcin Tyszka: "Tak się wku..., że wyszedłem ze studia"

  W studiu "Dzień Dobry TVN" jurorzy "Top Model" - Dawid Woliński i Marcin Tyszka opowiedzieli o czwartej edycji programu, w której po raz pierwszy udział biorą również mężczyźni.

 • Michał Piróg stracił perfumy za kilka tysięcy złotych!

  Michał Piróg (36 l.) to kolejna gwiazda po Marcinie Tyszce (39 l.) oraz Kayah (47 l.), którą spotkały nieprzyjemności podczas podróżowania samolotem.

 • Największy hit TVN-u?

  Od 8 września na antenie TVN, w każdą środę, zobaczyć będzie można polską wersję amerykańskiego programu "American Top Model". W "Top Model. Zostań Modelką" polskie dziewczyny, wyłonione na castingach w całej Polsce, oceniać będą Karolina Korwin Piotrowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka.

 • Sokołowska jurorką „Top Model”

  ...baba' - silny charakter i mega energia" - napisał na Facebooku Tyszka. "Za stołem jurorskim będzie z nią bardzo, bardzo gorrąco - zna się na modzie, nie zmienia zdania jak chorągiewka i potrafi(...) Ilona Felicjańska i Michał Piróg.

 • "Top Model 3" wiosną 2013

  Program "Top Model. Zostań modelką" powróci do ramówki stacji TVN wiosną 2013 roku. Po przerwanej w czerwcu produkcji, zdjęcia zostaną wznowione jeszcze pod koniec bieżącego roku.

 • Nowy reality show z Krupą i Korwin-Piotrowską

  ...zasiądą: najbardziej znany polski fotograf na świecie, mistrz w swoim fachu - Marcin Tyszka; projektant mody - Dawid Woliński oraz dziennikarka telewizyjna i radio wa Karolina Korwin Piotrowska. To(...) modelek: choreograf Michał Piróg i aktorka Magdalena Mielcarz. Zwyciężczyni otrzyma kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i sesję okładkowa w magazynie...

 • Trwają poszukiwania Top Model

  Katowice. Gang motocyklistów, a wśród nich Joanna Krupa i Michał Piróg. Huk motorów nie był wstanie odstraszyć czekających na rozpoczęcie castingu piękności. Każda liczyła, że to właśnie jej życie dzisiaj zmieni się o 180 stopni.

 • Ostatni casting do "Top model"

  Tyszka i dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska. "Przyjechałam do Warszawy z Płocka. Chciałam zobaczyć jak wygląda casting, poznać fotografów, gdyby się nie powiodło. Oglądałam amerykańską wersję programu(...) Piróg, którzy opiekują się dziewczętami i służą im dobrą radą. "Modelki też pracują z choreografami, więc to nie jest rozbieżny świat. Ja razem z Magdą będziemy zajmowali się w programie np. sesjami...

 • "Top Model": Sesja z nagim modelem

  Po zmaganiach na Mazurach, trzynaście najlepszych dziewczyn, wybranych przez jury, przyjechało limuzyną do willi, specjalnie wynajętej dla nich. Co tam się działo, zobaczymy w kolejnym odcinku programu "Top Model. Zostań modelką".

Zdjęcia na temat: piróg i tyszka
Wideo na temat: piróg i tyszka
 • Michał Piróg obraża Patricię Kazadi na wizji?!

  Patricia Kazadi (27 l.) podczas wywiadu w studio "Dzień Dobry TVN" powiedziała, że zmiana jurorów w programie trochę ich uruchomi, ponieważ osiedli, myśląc, że "posadka jest zapewniona". Michał Piróg(...) do narzekania, ponieważ na planie zdjęciowym jest znacznie częściej niż jury. Michał Piróg przyznał, że praca jurorów w programie tanecznym jest harówką w porównaniu do tej, którą zajmują się Dawid