• Informacje na temat:

  piróg otwarcie

Artykuły na temat: piróg otwarcie
 • Michał Piróg broni Izy Bartosz: Chciała tylko zarobić na mamie Madzi

  Michał Piróg (35 l.) staje w obronie Izy Bartosz, dziennikarki i autorki kontrowersyjnego wywiadu rzeki z matką Madzi. Jego zdaniem została ona niesłusznie oceniona i odsunięta od mediów.

 • Michał Piróg zatańczy w 'You Can Dance"

  Michał Piróg dotrzyma słowa, które dał w poprzednim odcinku "You Can Dance"! Dawno niewidziany w roli tancerza juror stanie na scenie Polsatu i razem z uczestnikami VIII edycji wystąpi w układzie zbiorowym na otwarcie najbliższej odsłony programu!

 • Piróg na otwarciu Stadionu Narodowego

  Uroczystość otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie przygotują m.in. choreograf Michał Piróg i muzyk Adam Sztaba . To wynik rozstrzygniętego w poniedziałek przetargu, który zaskoczył samych zainteresowanych.

 • Piróg otworzy Stadion Narodowy

  Uroczystość otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie przygotują m.in. choreograf Michał Piróg i muzyk Adam Sztaba. To wynik rozstrzygniętego w poniedziałek przetargu, który zaskoczył samych zainteresowanych.

 • Piróg: Galiński był potworem

  ...- W pracy wciąż byłem krytykowany - przyznaje Michał Piróg . Teraz on nie pozostawia suchej nitki na uczestnikach "You can dance". Co kocha poza tańcem? Jakie ma plany wakacyjne?

 • "Top Model": Ostatni casting!

  Na castingu w Warszawie dziewczyny przywitali Pani Krupa i Pan Piróg, którzy na Torwar przylecieli specjalnym helikopterem Top Model. Ich stylizacja na agentów nie była bezzasadna! To już ostatni casting, więc dziewczyny pretendujące do tytułu super modelki muszą przygotować się na ostre starcie z jurorami. Więcej szans, aby znaleźć się w drugiej edycji programu nie będzie!

 • ...upokorzone i nieco załamane całą sytuacją.  Znacznie lepiej radzili sobie jedyni geje w programie, czyli Michał Piróg i model Piotr Czaykowski. Ci trafili na otwarcie centrum handlowego, gdzie...

 • Kto pojedzie na Broadway?

  Już dzisiaj wieczorem okaże się kto zdobędzie stypendium taneczne na Broadway'u i 100 tys. zł. Trzech młodych tancerzy walczy o tytuł "najciekawszego tancerza" w finale "You can dance".

 • Cichopek to "beznadziejna tandeciara"?

  ...w Krakowie", Anną Cichopek. Nie wie jednak, czy panie są spokrewnione. "Czytelnicy mi to powiedzą" - mówi. Michał Piróg, który otwarcie przyznaje się, że jest Żydem, twierdzi, że "jeśli pan Bubel zechce się...

 • "You Can Dance" w rytmie Lady Gagi

  Czwarty odcinek programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" będzie kolejną porcją świetnych choreografii, przygotowanych przez mistrzów tańca. Już tylko pięć par pozostało w grze. Kto z kim i co, tym razem zatańczy?

Wideo na temat: piróg otwarcie
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...