• Informacje na temat:

  pitbull raper

Artykuły na temat: pitbull raper
 • Na miłość przyjdzie właściwa pora

  Weronika Rosati, czyli Noami z amerykańskiego serialu "Luck" i Dżemma z "Pitbulla", nie miała nigdy szczęścia do... facetów. Jej dotychczasowe związki rozpadały się z wielkim hukiem. Dziś piękna aktorka nie chce się wiązać z żadnym mężczyzną, bo postawiła na karierę i, choć mówi, że na prawdziwą miłość na pewno przyjdzie w jej życiu czas, to na razie nie myśli o uczuciach.

 • Pitbull rusza na podbój telewizji

  Raper i producent muzyczny Pitbull pracuje nad dwoma telewizyjnymi programami.

 • Ćpał, kradł, znęcał się nad zwierzętami

  Raper DMX przyznał się przed sądem w Arizonie do stawianych mu zarzutów posiadania narkotyków, kradzieży i znęcania się nad zwierzętami.

 • Becky G: Idzie nowa gwiazdka

  Rynek popowych księżniczek nie znosi próżni. Poznajcie 17-letnią Becky G.

 • "Cena miłości": Wydał, a nawet zarobił

  ...w oczy widmo bankructwa. Okazuje się jednak, że obrotny aktor potrafi zarobić na wszystkim. Amerykański raper Pitbull (śpiewa w filmowych "Pingwinach z Madagaskaru", które 15 kwietnia będziemy mogli...

 • Pitbull chce opanować świat

  Znany ze współpracy z m.in. Jennifer Lopez, Shakirą czy Janet Jackson pochodzący z Miami wokalista i raper Pitbull na początku sierpnia wyda nowy album solowy.

 • Nie chcą geja w Malezji

  ...przeciwko amerykańskiemu raperowi Pitbullowi, co w konsekwencji umocniło falę konserwatywnego Islamu w kraju.

 • Jennifer Lopez i Pitbull razem: "We Are One" hymnem mistrzostw świata w Brazylii

  "We Are One (Ole Ola)" w wykonaniu Pitbulla, Jennifer Lopez i Claudii Leitte to oficjalna piosenka piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

 • "Despero" wraca w marcu

  Komisarz Sławomir Desperski, zwany przez kolegów "Despero", czyli Marcin Dorociński (35 l.) , znowu pojawi się na małym ekranie. Trzecią serię sensacyjnego serialu "Pitbull" telewizyjna Dwójka wyemituje w marcu.

 • Pitbull w obronie Jaya-Z i Beyonce

  Amerykański raper Pitbull opublikował swoje nowe nagranie, w którym staje w obronie Jaya-Z i Beyonce. Ich ostatnia wizyta na Kubie wywołała wiele kontrowersji w mediach na całym świecie.

Wideo na temat: pitbull raper
 • Wojna polsko-ruska

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Doroty Masłowskiej z Borysem Szycem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. W filmie występują również: Roma Gąsiorowska ("Pitbull"), Sonia Bohosiewicz ("Rezerwat"), Anna Prus ("Ja wam pokażę!") i Maria Strzelecka ("Chaos"). Autorem scenariusza i reżyserem jest Xawery Żuławski, laureat nagrody za filmowy debiut na FPFF w Gdyni 2008. Filmowa "Wojna polsko-ruska" to pełna adrenaliny, bezkompromisowa opowieść o młodych ludziach głodnych emocji i przeżyć i o...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...