• Informacje na temat:

  pitt pokazali

Artykuły na temat: pitt pokazali
 • Nowa dziewczyna Brada Pitta nieustannie śledzona przez paparazzich!

  Odkąd wyszło na jaw, że Neri Oxman (42 l.) spotyka się z Bradem Pittem (54 l.), fotoreporterzy nie dają jej spokoju. Kobieta nie jest chyba jednak z tego powodu zbyt szczęśliwa...

 • Brad Pitt miał wypadek?

  Brad Pitt miał wypadek? Fani aktora z pewnością zadawali sobie to pytanie po tym, jak ich ulubieniec pokazał się publicznie z raną na policzku.

 • "Gra o tron": Brad Pitt dawał fortunę za seans serialu z Emilią Clarke!

  Amerykański aktor Brad Pitt uczestniczył w licytacji, w której wygraną była możliwość obejrzenia nowego odcinka serialu "Gra o tron" w towarzystwie Emilii Clarke. Oferował 120 tys. dolarów...

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rezygnują z luksusów!

  ...​Pasażerowie lotu z Paryża do Nicei, podróżujący klasą ekonomiczną, musieli być mocno zdziwieni, gdy obok nich usiadł Brad Pitt (52 l.) i Angelina Jolie (40 l.) z szóstką swoich dzieci.

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Sekretne spotkanie Pitta i Aniston

  Poinformowane źródła donoszą, że Brad Pitt (43 l.) spotkał się w czerwcu z byłą żoną Jennifer Aniston (38 l.). Do spotkania miało dojść podczas promocji najnowszego filmu z udziałem Brada, "Ocean's Thirteen".

 • Jolie pomaga w Sudanie

  Brad Pitt ( "Troja" ) i Angelina Jolie ( "Dobry agent" ) darowali 100 tysięcy dolarów aby wspomóc rozpoczęcie funkcjonowania pierwszej nowoczesnej kliniki medycznej w Sudanie.

 • Nagi Brad Pitt to przeszłość

  Zła wiadomość dla wielbicielek (i wielbicieli) Brada Pitta. 44-letni aktor oficjalnie ogłosił, że nigdy, przenigdy nie rozbierze się na ekranie. Pozostało nam więc podziwianie jego walorów cielesnych we wcześniejszych produkcjach.

 • Niegrzeczny Brad Pitt

  Takiego Brada Pitta jeszcze nie znaliśmy. Gwiazdor ogląda porno magazyny, kręci pirackie kopie filmów i dzwoni sikając do pisuaru, a wszystko to na potrzeby sesji zdjęciowej dla "Wired Magazine".

Wideo na temat: pitt pokazali
 • Brad Pitt miał wypadek! Co się stało?

  Brad Pitt miał wypadek? Fani aktora z pewnością zadawali sobie to pytanie po tym, jak ich ulubieniec pokazał się publicznie z raną na policzku. Gwiazdor wyjaśnił natychmiast, że obrażenia na twarzy to wynik poślizgnięcia się w klapkach. Do zdarzenia miało dojść w domu aktora, kiedy po ciemku schodził po schodach. Najwyraźniej bożyszcze kobiet nie przejęło się uszczerbkiem wizerunku na tyle, aby

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...