• Informacje na temat:

  pitt pomaga

Artykuły na temat: pitt pomaga
 • Brad Pitt: „Oni znaczą dla mnie więcej niż ja sam dla siebie”

  Brad Pitt (50 l.) zdradził, jak czuje się jako mąż oraz jak wiele znaczy dla niego rodzina.

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

 • Kolejna gwiazda pomaga Haiti

  Jak donosi portal People.com, dotacja Bullock dołączy do tych, przekazanych już przez takie gwiazdy, jak George Clooney, Brad Pitt i Angelina Jolie. Sama brazylijska supermodelka Gisele Bunchen podarowała na ten cel już 1,5 miliona dolarów, a królowa pop Madonna - 250 tysięcy. Coraz więcej gwiazd potwierdza także swój udział w zaplanowanym na piątek w teletonie pod nazwą "Hope for Haiti...

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Ile pieniędzy nosi w portfelu Brad Pitt?

  O działalności charytatywnej hollywoodzkiego gwiazdora (49 l.) wiedzą wszyscy. Tak mu ona weszła w krew, że impuls do pomagania innym ujawnia się u gwiazdora również w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Tegoroczne Święto Dziękczynienia Brad spędził w Londynie, gdzie odwiedził szpital, w którym na świat przyszedł syn jego przyjaciela. Aktorowi placówka tak się spodobała, że ni stąd ni zowąd...

 • Jolie pomaga w Sudanie

  Brad Pitt ( "Troja" ) i Angelina Jolie ( "Dobry agent" ) darowali 100 tysięcy dolarów aby wspomóc rozpoczęcie funkcjonowania pierwszej nowoczesnej kliniki medycznej w Sudanie.

 • Brad Pitt humanitarny od zawsze?

  Pod wpływem bliskiej osoby człowiek się zmienia. Przejmuje pewne zachowania, ale również pasje - jedne z czystej nieprzymuszonej woli, inne z musu. W przypadku Brada Pitta (43 l.), wydawałoby się, że zainteresowanie dobroczynnością pojawiło wraz ze związkiem z Angeliną Jolie (32 l.).

 • Związek Pitta i Jolie uratuje jego matka?

  Matka Brada Pitta pomaga mu zażegnać kryzys w związku z Angeliną Jolie.

 • Angelina Jolie przyznała się do choroby. Opowiedziała też o rozstaniu z Bradem Pittem

  Gdy okazało się, że Angelina Jolie (42 l.) i Brad Pitt (53 l.) rozstali się, wielu nie mogło w to uwierzyć. Wyglądali przecież na idealną parę. Dopiero teraz aktorka opowiedziała, kiedy rozpoczął się kryzys w związku. Przyznała się także do choroby.

 • Brad Pitt wściekły na żonę

  Zdjęcia 35-letniej Jennifer Aniston ( serial "Przyjaciele" ), na których aktorka nie ma na palcu swej ślubnej obrączki, wznieciły w mediach spekulacje o kryzysie w jej małżeństwie. Fotografie wywołały też wściekłość męża aktorki, 41-letniego Brada Pitta ( "Troja" ).

Wideo na temat: pitt pomaga
 • Brangelina: wypadek na rowerze

  Angelina Jolie i Brad Pitt na przejażdżce rowerowej w Nowym Orleanie. Aktorka ma problem z łańcuchem, który pomaga założyć jej asystent. 22 grudnia.

 • Angelina Jolie chce się przeprowadzić z dziećmi do Syrii?!

  Angelina Jolie chce się przeprowadzić z dziećmi do Syrii? To podobno jeden z powodów rozstania aktorskiej pary. Jolie po zakończeniu wojny zamierza pomagać w odbudowie Syrii. Częste wyjazdy Angeliny z dziećmi do niestabilnych politycznie krajów to dla Brada zbyt wiele. Pitt uważa te podróże za zbyt niebezpieczne. Angelina od lat chce zostać sekretarzem generalnym ONZ. Jej wygórowane ambicje ponoć