• Informacje na temat:

  pitt wspiera

Artykuły na temat: pitt wspiera
 • Angelina Jolie wszystko zmyśliła?! Zostawiła Brada Pitta dla kochanka?!

  ...​Angelina Jolie (41 l.) złożyła papiery rozwodowe i wytłumaczyła, że robi to dla dobra dzieci. Utrzymuje, że Brad Pitt (52 l.) nie był dla nich dobrym ojcem. Teraz jednak okazuje się, że jej wersja zdarzeń może nie być wcale prawdziwa. Znajomi pary twierdzą, że winę za rozpad małżeństwa ponosi aktorka, która… już związała się z innym mężczyzną!

 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.

 • Brad Pitt wspiera ofiary huraganu

  Aby upamiętnić 5. rocznicę przejścia katastroficznego w skutkach huraganu Katrina, Brad Pitt powrócił do Nowego Orleanu i wraz z Angeliną Jolie oglądali zmiany, jakie zaszły od tego czasu. Aktor na przestrzeni lat bardzo zaangażował się w pomoc rodzinom, które w wyniku huraganu straciły dach na głową.

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Spielberg wspiera gejów

  ...decyzji. Taką samą kwotę przekazał w ubiegłym tygodniu Brad Pitt.

 • Brad Pitt w Nowym Orleanie

  Brad Pitt twierdzi, że tempo odbudowy zniszczonego przez huragan Katrina Nowego Orleanu jest zbyt powolne. Dwa lata po katastrofie aktor odwiedził miasto.

 • DiCaprio również wspiera Haiti

  Bullock, Gisele Bundchen, Angelina Jolie i Brad Pitt.

 • Brad Pitt: Kulturowy skarb Ameryki

  Aby upamiętnić 5. rocznicę przejścia katastroficznego w skutkach huraganu Katrina, Brad Pitt powrócił do Nowego Orleanu i wraz z Angeliną Jolie oglądali zmiany, jakie zaszły w tym mieście od tego czasu.

 • Jolie i Pitt: Dziecko numer siedem?

  Niełatwo jest wychować gromadkę dzieci. Najsłynniejsi na świecie rodzice trójki własnych i trójki adoptowanych pociech - Angelina Jolie (35 l.) i Brad Pitt (47 l.), zapewne wiedzą to doskonale.

 • Leonardo DiCaprio wspiera Haiti

  Leonardo DiCaprio dołączył do grona gwiazd, które postanowiły wesprzeć finansowo, dotkniętą trzęsieniem ziemi ludność Haiti. Aktor przekazał na ten cel okrągłą sumę miliona dolarów.

Wideo na temat: pitt wspiera
 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

 • Moneyball

  Historia Billy'ego Beane'a (Brad Pitt) - managera drużyny baseballowej Oakland Athletics, który podjął zakończoną sukcesem próbę wprowadzenia swoich zawodników na szczyt. Beane korzystał ze skomplikowanych analiz generowanych przez komputer, by planować kolejne trenerskie posunięcia. Przygotowując zespół do sezonu 2002, Billy musiał stawić czoła przygnębiającej prawdzie: jego drużyna Oakland A's ponownie straciła najlepszych graczy na rzecz dużych klubów (i świetnych zarobków). Zdecydowany...

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.