• Informacje na temat:

  plakat nowego

Artykuły na temat: plakat nowego
 • Wraca "Magia…" - oglądaj za darmo

  Podwójny start "Magii kłamstwa" - w Polsce i w Stanach. Zobacz nowy, "gangserski" plakat z Timem Rothem.

 • Ingrid Bergman twarzą festiwalu w Cannes

  Organizatorzy festiwalu filmowego w Cannes zaprezentowali światu plakat tegorocznej edycji. Znalazła się na nim Ingrid Bergman.

 • Netflix: "The Defenders"! "Luke Cage"! I "Iron Fist"

  ...") i Rosario Dawson ("Daredevil"). "Iron Fist" przedstawia historię Danny'ego Randa, mistrza wschodnich sztuk walki, który po kilkunastu latach wraca do Nowego Jorku. Tam postanawia walczyć(...) jest na 2017 rok. I na koniec: teaser trailer wspólnego serialu czwórki bohaterów (Dardevila, Jessici Jones, Luke'a Cage'a, Iron Fista), czyli "The Defenders" oraz plakat "Iron Fista".

 • "Obce ciało" : Grochowska z pejczem, Buzek w habicie

  Agnieszka Grochowska, Weronika Rosati oraz Agata Buzek znalazły się na plakacie nowego filmu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". Obraz trafi do kin 5 grudnia.

 • Paris w wypożyczalni filmów XXX!

  Paris Hilton (26 l.) przebywa obecnie w Kanadzie, gdzie trwają zdjęcia do jej nowego filmu pod tytułem "Repo! The Generic Opera!" Krótką przerwę w harmonogramie zdjęć gwiazda wykorzystała, by ostatnią piątkową noc spędzić w Los Angeles na ogromnym balu kostiumowym.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Katarzyna Dowbor idzie pod nóż?

  ...jednak podejmie ostateczną decyzję, dziennikarka postanowiła zwrócić uwagę na społeczny problem lekceważenia chorób tarczycy. Od połowy lutego razem z innymi gwiazdami pojawia się na plakatach propagujących akcję "Tarczyca - otocz ją opieką". Spędza też z synem i jego rodziną tyle czasu ile to możliwe. Niedawno pomogła im urządzić dziecięcy pokoik dla nowego członka rodziny. Często zabiera też starszą...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • "Żywe trupy": Małe osiedle zaatakowane przez zombie!

  ...się w samym centrum Nowego Jorku, kiedy gwałtownie wybucha epidemia, siejąc panikę i śmierć. Czy uratujesz swoich bliskich? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz szefa złowrogiej korporacji(...), znajduje się centrum miasteczka, a tam największe atrakcje turystyczne. Jedną z nich jest sklep "The Walking Dead", w którym można nabyć wszystko - od serialowych gadżetów (ubrań, plakatów, gier, kubków...

 • King Parrot w łóżku z Philem Anselmo

  W nowym teledysku "Like A Rat" Australijczyków z King Parrot wystąpił Phil Anselmo, legendarny wokalista Pantery.

Wideo na temat: plakat nowego
 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...

 • Amazonia. Przygody małpki Sai

  Urodzona w niewoli mała kapucynka po katastrofie lotniczej nad amazońską dżunglą zostaje całkowicie sama. Zdezorientowana i bezradna uczy się przetrwać oraz dostosować do nowego otoczenia.

 • Witamy na Hawajach

  Bradley Cooper wciela się w postać przedstawiciela firmy zbrojeniowej, który na zlecenie rządu nadzoruje wyniesienie na orbitę nowego wojskowego satelity na Hawajach. W projekcie pomaga mu pilotka sił powietrznych USA (Emma Stone), w której się zakochuje.

Dyskusje na temat: plakat nowego