• Informacje na temat:

  plakaty filmu

Artykuły na temat: plakaty filmu
 • "Legion": Zobaczcie plakaty promujące serial

  Do premiery nowego serialu opartego na komiksach Marvela pozostały niecałe dwa miesiące. Machina promocyjna już ruszyła, a na oficjalnym Twitterze serii opublikowano nowe plakaty i zdjęcia.

 • "Spectre": Są pierwsze plakaty!

  Pojawiły się pierwsze plakaty zapowiadające premierę nowego filmu o Jamesie Bondzie. "Spectre" trafi na ekrany kin 6 listopada.

 • Viola Kołakowska: Wróciły bolesne wspomnienia!

  ...narzeczonych. A Violi jest zwyczajnie przykro, kiedy ogląda plakaty z filmu, na których jej przyszły mąż i rywalka się uśmiechają. Dobrze pamięta, ile przez nią wylała kiedyś łez - twierdzi informator "Na żywo...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Wampiry da się lubić… a nawet kochać

  Współczesne wyobrażenie wampirów zdecydowanie różni się od tego, jakie pokutowało w latach 90., kiedy w Polsacie leciał permanentnie "Dracula", w reżyserii Francisa Forda Coppoli. Miejsce obrzydliwego i nieobliczalnego stwora zajmuje obecnie przystojny, może ciut blady, młodzieniec. Co więcej, bardzo trendy jest mieć swoją ulubioną wampirzą postać, zaczytywać się w sagach i wieszać plakaty nad...

 • Oscarowa Noc i wystawa o filmie "Ida" w Muzeum Kinematografii

  Na wystawę poświęconą filmowi "Ida" oraz na Oscarową Noc, czyli kibicowanie polskim kandydatom do tej nagrody w towarzystwie m.in. jednego z nominowanych - operatora Ryszarda Lenczewskiego, zaprasza w lutym łódzkie Muzeum Kinematografii.

 • Janet Jackson nie chce oglądać "This Is It"

  Gwiazda pop Janet Jackson nie zamierza oglądać filmu dokumentalnego "This Is It", zawierającego fragmenty ostatnich prób koncertowych jej zmarłego brata Michaela , ponieważ, jak twierdzi, byłoby to dla niej zbyt bolesne przeżycie.

 • Franciszek Brodniewicz - amant polskiego kina

  Wielkoformatowe fotosy i archiwalne plakaty filmowe poświęcone przedwojennemu aktorowi Franciszkowi Brodniewiczowi można oglądać od 20 stycznia na wystawie "Amanci polskiego kina", którą przygotowało Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 • Znów głośno jest o... pupie Małaszyńskiego!

  ..."Skrzydlate świnie" doczekały się wydania na dvd. Podobno wersja filmu, jaką znaleźć można na płytce, nieco się różni od tej, którą wyświetlano w kinach. Tak przynajmniej zapewniają twórcy, twierdząc(...) w swoich domowych filmotekach. Niektóre z fanek miały w środę okazję spotkać się z Pawłem osobiście. W salonie Empik aktor podpisywał pierwsze egzemplarze płyty z filmem i plakaty. Towarzyszyły mu...

 • "Spectre": Pierwszy zwiastun nowego Bonda!

  "Spectre", dwudziesty czwarty film z serii o Jamesie Bondzie, trafi do polskich kin 6 listopada. Tymczasem wytwórnia prezentuje pierwszy, teaserowy zwiastun filmu.

Zdjęcia na temat: plakaty filmu