• Informacje na temat:

  plan zdjęciowy pierwszej miłości

Artykuły na temat: plan zdjęciowy pierwszej miłości
 • Przyjaźnie z planu

  Show-biznes na ogół nie sprzyja prawdziwym przyjaźniom. Od każdej reguły występują jednak wyjątki i na polskich planach zdjęciowych również można doszukać się takich przyjaciółek jak Jennifer Aniston i Courteney Cox. Poznaj ranking pięciu najtrwalszych relacji!

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  Krzyżanowskiego, Mikołaj Krawczyk zapowiedział, że na pewno nie pojawi się już na planie we Wrocławiu. - Odejście z "Pierwszej miłości" nie jest końcem aktorstwa. Świat nie kończy się na tym serialu. Jestem(...)"Więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu..." Akcja "Pierwszej miłości" rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi (Anety Zając) i Pawła (Mikołaja...

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • "Przyjaciółki": Od flirtu do miłości?

  Jana Kidawy-Błońskiego. Jakie są wasze wrażenia po pierwszych wspólnych dniach zdjęciowych? Magdalena Stużyńska--Brauer : Wiele lat temu spotkaliśmy się na planie serialu "Fitness Club", który(...) doświadczeń. Czy są otwarci na nowy związek? MS-B : Anka teraz skupia się na swoim rozwoju, wzmocnieniu poczucia własnej wartości. Nie sądzę, aby myślała o nowej miłości, aczkolwiek na uczucie...

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: Kolejny test ich miłości

  ...się, a ostatnio kupił mieszkanie. Tylko czy wreszcie się wyszumiał? Dziś znów nad głowami narzeczonych zawisły czarne chmury. Tym razem powodem jest aktorka Joanna Opozda (28 l.). W "Pierwszej miłości" grają z Mateuszem parę i ponoć spędzają ze sobą dużo czasu poza planem zdjęciowym we Wrocławiu, a w internecie publikują wspólne zdjęcia. Do tego właśnie ruszył program "Twoja twarz brzmi znajomo...

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • Joanna Moro na planie "Blondynki"!

  ...w jej życiu dużo... miłości. Pierwszy dzień zdjęciowy "Blondynki 3" upłynął w bardzo miłej atmosferze. Joanna Moro zwierzyła się nam, że miała ogromną tremę przed pojawieniem się na planie, ale kiedy tylko stanęła przed kamerą obok Piotra Gąsowskiego, poczuła się wręcz znakomicie. Jak niezapomniana Anna z "Anny German" wypadnie w roli Sylwii Kobus, swojej pierwszej głównej roli w polskiej...

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

Wideo na temat: plan zdjęciowy pierwszej miłości
 • "Pierwsza miłość": Błażej Michalski o pierwszym dniu!

  Wiecie już, jak wspomina swój pierwszy dzień zdjęciowy na planie "Pierwszej miłości" Kasia Ankudowicz, a jakie wspomnienia przychodzą na myśl Błażejowi Michalskiemu, serialowemu Mikserowi? Chłopak wcale nie miał łatwo!

 • Videoblog Sabiny - odc.7 „Stylizacja fryzur"

  Tym razem Ula Dębska (Sabina) zaprowadzi Was do "Rzeźni", czyli salonu fryzjerskiego "Pierwszej miłości". Praca fryzjera na planie to dużo trudniejsza sprawa, niż się wydaje. Codziennie nagrywamy sceny z różnych odcinków, przez co fryzjer musi planować fryzury i odwzorowywać je idealnie tak samo w różne dni zdjęciowe. Poznajcie Alinę, naszą stylistkę.