• Informacje na temat:

  playboy 2011

Artykuły na temat: playboy 2011
 • Opera o życiu zmarłej modelki "Playboya"

  ...na 2011 rok. Jak zapowiada dyrektor opery Elaine Padmore, przedstawienie "nie będzie tandetne, ale mądre, pełne przemyśleń i smutku". "To nie będzie tylko dokument o Smith, ale i przypowieść o tym, co sława robi z ludzi" - dodała Padmore. Smith była dziewczyną "Playboya" 1993 roku, a rok później poślubiła 89-letniego potentata rynku paliw J. Howarda Marshalla II. Po jego śmierci w roku następnym...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Marcelina Zawadzka jeszcze tak gorącego zdjęcia nie pokazała nigdy! Co za ciało!

  Marcelina Zawadzka (30 l.) jesteś piękna kobietą i nie bez powodu dumnie nosiła tytuł Miss Polonii 2011. Jednak do tej pory nie skusiła się na żadną rozbieraną sesję. Sądząc po najnowszym zdjęciu gwiazdy, może zmieni niedługo zdanie!

 • Eurowizja: "Playboy" i plagiat?

  Reprezentująca Niemcy podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizja wokalistka Natalie Horler była gwiazdą rozkładówki "Playboya".

 • "Adam i Ewa": Co się stało z Katarzyną Chrzanowską?

  ...aktorka, on już sławny playboy. Choć zamieszkali razem i planowali wspólne życie, związek rozpadł się, gdy Katarzyna postanowiła skorzystać z szansy na stypendium w Paryżu. Wyjechała i ukończyła tam(...) nieżyjącego męża - przyznała. Kilka lat później Katarzyna Chrzanowska postanowiła dać szansę nowej miłości. Poznała swojego obecnego partnera, neurochirurga Jacka Szapiro. W 2011 planowali ślub, jednak...

 • Kate Moss króliczkiem Playboya

  Do sieci trafiła okładka i pictorial jubileuszowej edycji magazynu "Playboy" z brytyjską modelką Kate Moss w roli głównej. 39-letnia piękność pojawiła się w słynnym przebraniu króliczka.

 • Izabella Łukomska-Pyżalska i jej ciało po pięciu ciążach. Wow!

  Izabella Łukomska-Pyżalska określana jest czasem jako "najbardziej znana pani prezes w polskim futbolu". Od 2011 roku szefuje bowiem Warcie Poznań. Oprócz tego ma na koncie sukcesy w modelingu (była modelką "Playboya"), jest też właścicielką agencji hostess.  Wraz z mężem Jakubem Pyżalskim prowadzi firmę deweloperską. Ich majątek szacuje się na wiele milionów złotych!  Prywatnie państwo Pyżalscy...

 • Męskie zabawy

  "Dziennik zakrapiany rumem" , reż. Bruce Robinson, USA 2011, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 30 grudnia 2011

 • "Plebania": Mówiła o niej cała Polska. Co dzisiaj robi Małgorzata Teodorska?

  ...miłość" zagrała gwiazdę filmową.  Fani mogli ją poznać nie tylko od aktorskiej strony. Wystąpiła w jednej z edycji programu "Jak oni śpiewają". Rozebrała się również dla "Playboya". Niestety po odważnej sesji nie posypały się propozycje ciekawych ról. Wraz z zakończeniem "Plebanii" aktorka zniknęła z telewizji i czerwonych dywanów. W 2011 roku wyjechała do Dubaju i słuch o niej zaginął...

 • Nie kręci i nie podnieca

  "Poznasz przystojnego bruneta" , USA, Hiszpania 2011, dystrybutor Kino Świat International, premiera kinowa 11 marca 2011 roku.

Wideo na temat: playboy 2011
 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

Dyskusje na temat: playboy 2011
 • Re: Ale ciacho! Chodzi oczywiście o...

  Filmografia Filip Bobek Filmy fabularne 2007: Ranczo Wilkowyje jako doręczyciel poczty kwiatowej 2010: Weekend jako playboy 2011: 80 milionów jako Władysław Frasyniuk 2011: Sala samobójców jako Marcin(...)–2011: Prosto w serce jako Artur Sagowski 2012: Giewont jako Andrzej

 • Re: Ale ciacho! Chodzi oczywiście o...

  Filmografia Filip Bobek Filmy fabularne 2007: Ranczo Wilkowyje jako doręczyciel poczty kwiatowej 2010: Weekend jako playboy 2011: 80 milionów jako Władysław Frasyniuk 2011: Sala samobójców jako Marcin(...)–2011: Prosto w serce jako Artur Sagowski 2012: Giewont jako Andrzej O tak bardzo bardzo wybitne role nic innego tylko pogratulować.