• Informacje na temat:

  playboy 2012 polska

Artykuły na temat: playboy 2012 polska
 • Monika Mrozowska

  Ur. 14 maja 1980 roku w Warszawie - polska aktorka serialowa.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Piotr Adamczyk i jego ukochana świętowali wielki sukces. Aktor dumny!

  ...alternatywa dla zawodu aktorki i modelki. Dotąd Karolina zagrała w filmach w Polsce i USA. Ma również na koncie sesję fotograficzną do amerykańskiej edycji "Playboya".  Do zamknięcia tego numeru "Życia(...) małżeństwa. Pierwsze - z modelką Kate Rozz - zawarł w styczniu 2012 r. Rozwiedli się po roku.   *** Zobacz więcej materiałów:

 • Rusza festiwal Pięć Smaków

  W najbliższą środę, 24 października, w Warszawie rusza szósta edycja Festiwalu Filmowego Pięć Smaków - jedynego w Polsce, corocznego przeglądu kina Azji Południowo-Wschodniej. W programie: 6 sekcji, 30 nowych pełnometrażowych tytułów, a wśród nich - 2 europejskie i aż 22 polskie premiery. Festiwal potrwa do 30 października.

 • Figura: Zaskoczyli ją sceną erotyczną

  Najseksowniejsza polska aktorka zdradza, czy miała tremę przed zagraniem sceny erotycznej z młodszym o 25 lat aktorem i co... ukradła z restauracji.

 • "Zabawa i deklaracja"

  Lud pracujący miast i wsi wzbogaci się 1 maja (2012 r.) w "In Permanent Twilight", materiał, który bynajmniej nie jest zapowiedzą stałego powrotu sagi o metroseksulanych wampirach. Mowa bowiem o EP-ce szwedzkiej grupy Usurpress, której wydaniem w wersji CD zajęła się polska wytwórnia Selfmadegod.

 • Amerykanie proponują Natalii Siwiec rolę w filmach porno! Co ona na to?

  Nie ma się co oszukiwać, że celebrytka zdobyła popularność dzięki swoim silikonowym piersiom i napompowanym ustom. Mistrzostwa Euro 2012 były najlepszą okazję, aby pokazać swoje walory przed całym(...) grę w filmach erotycznych, zwłaszcza po jej sesji dla 'Playboya'. Jej usta wyglądają wspaniale, a angielski jest zrozumiały. Polski akcent dodałby tylko uroku" - zachwyca się Adam Garcia z firmy...

 • Po co nam James Bond?

  Co by się stało, gdyby następny film o Jamesie Bondzie rozpoczął się w Polsce? Jaka jest najbardziej niesprawiedliwa opinia na temat agenta 007? Czy formuła serii kiedyś się wyczerpie? To tekst dla tych, którzy nie wyobrażają sobie historii kina bez Jamesa Bonda, jak również dla tych, którzy do tej pory zerkali na agenta 007 z przymrużeniem oka.

 • "Niewolnica Isaura": Do trzech razy sztuka?

  .... Dlatego aż dwa razy wzięła udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych do Playboya. Zagrała także w odważnym filmie "Bonitinha mas Ordinária". Ciężko było jednak uwolnić się od łatki Isaury. Santos(...) aktorka coraz rzadziej przyjmowała propozycje nowych ról. Ostatni raz na małym ekranie pojawiła się w 2012 r. w "Aline", gościnnie wcielając się w Deborę, matkę Pedra, granego przez jej syna. Na...

 • Oboje mają mroczne tajemnice

  Film Christophera Nolana "Mroczny Rycerz powstaje" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray. O pracy nad tą niezwykłą produkcją opowiadają odtwórcy głównych ról - Christian Bale (Batman) i Anne Hathaway (Kobieta-Kot).

Zdjęcia na temat: playboy 2012 polska