• Informacje na temat:

  playboy galerie

Artykuły na temat: playboy galerie
 • Polka lepsza od Salmy Hayek

  ...najseksowniejszych kobiet według amerykańskiego "Playboya". Ambicje Joasi sięgają jednak wyżej, marzy o karierze aktorskiej. Oczywiście w Hollywood. Zagrała już epizody w kilku filmach, a niedawno wraz z Carmen...

 • Dwóch i pół

  Nikt nie chce uwierzyć Charliemu, kiedy twierdzi, że jego związek z Mią (w tej roli gościnnie występuje EMMANUELLE VAUGIER) to coś poważniejszego. Wszyscy są przekonani, że tak naprawdę Charlie kłamie utrzymując, iż spotyka się z dziewczyną już od ponad miesiąca i dotąd nie wylądowali jeszcze razem w łóżku. W końcu każdy go dobrze zna, wie że takie zachowanie do playboya Charliego jest niepodobne...

 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  Sebastianem Olszańskim, playboyem, który uwielbiał towarzystwo pięknych kobiet. W "Galerii" gra cwaniaka Waldka, który dopiero w kolejnym sezonie przekona się, co znaczy odpowiedzialność. Poza kinem...

 • Snoop Dogg bez cenzury

  Wkrótce Playboy wypuści na rynek nowy, nieocenzurowany film DVD, w którym wystąpi sam Snoop Dogg oraz Ken "Buckwild" Francis - gospodarz programu telewizyjnego Playboya, "Buckwild".

 • Daniel Craig planuje wydatki

  Angielski aktor Daniel Craig ( "Monachium" ), nowy James Bond, zamierza przeznaczyć większą część swojego honorarium za rolę w "Casino Royale" na rozbudowę swojej kolekcji dzieł sztuki.

 • Współcześni mężczyźni: Żigolak, hedonista, fanatyk

  Aż dziewięć filmów trafi na ekrany polskich kin w piątek, 9 maja. Wśród nich widowiskowa "Transcendencja", komedie "Casanova po przejściach" i "Sąsiedzi", biograficzny "Seks, narkotyki i podatki" oraz "Powstanie Warszawskie" - pierwszy w dziejach kina dramat wojenny non-fiction .

 • Na tronie albo w klasztorze

  Oscarowy faworyt "Jak zostać królem", w reżyserii Toma Hoopera, oraz zdobywca Grand Prix ostatniego festiwalu w Cannes - francuski dramat "Ludzie Boga" - to najważniejsze kinowe premiery tego tygodnia. Bardziej rozrywkową propozycją jest hollywoodzka ekranizacja komiksu "Green Hornet 3D".

 • Balet, erotyka i kino ery techno

  Tylko pięć premier trafia w tym tygodniu na ekrany kin, ale nie powinniśmy narzekać. Baletowy "Czarny łabędź" Darrena Aronofskiego to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, erotyczną komedię "Och, Karol 2" w ciemno typować można zaś na frekwencyjny hit polskich kin. Od piątku oglądać można też dwa obrazy, które wywołały sensację na ostatnim festiwalu w Cannes, w tym "kino ery techno" - "Wkraczając w pustkę" Gaspara Noé.

 • Agata Buzek: 10 różnych ról

  Spektakl "Trip 71" na kanwie autobiografii pt. "Lęk i odraza w Las Vegas" amerykańskiego dziennikarza i pisarza kontrkultury lat 60. XX wieku Huntera S. Thompsona. to najnowsze przedsięwzięcie Studia Teatralnego Koło. W spektaklu, którego premierę zaplanowano na 6 stycznia, wystąpi Agata Buzek, która wcieli się... w 10 różnych ról.

 • Kuba Wojewódzki: Niesforny jubilat

  Dziennikarz, showman, prowokator i skandalista - Kuba Wojewódzki, kończy w piątek 50 lat. Jak zapowiada, nie zamierza zwalniać tempa, ale jego fani mogą spodziewać się wielu zmian...

Zdjęcia na temat: playboy galerie
Wideo na temat: playboy galerie
 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!