• Informacje na temat:

  playboy polska maj 2012

Artykuły na temat: playboy polska maj 2012
 • Oboje mają mroczne tajemnice

  Film Christophera Nolana "Mroczny Rycerz powstaje" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray. O pracy nad tą niezwykłą produkcją opowiadają odtwórcy głównych ról - Christian Bale (Batman) i Anne Hathaway (Kobieta-Kot).

 • "Zabawa i deklaracja"

  Lud pracujący miast i wsi wzbogaci się 1 maja (2012 r.) w "In Permanent Twilight", materiał, który bynajmniej nie jest zapowiedzą stałego powrotu sagi o metroseksulanych wampirach. Mowa bowiem o EP-ce szwedzkiej grupy Usurpress, której wydaniem w wersji CD zajęła się polska wytwórnia Selfmadegod.

 • Superbohaterowie łączą siły

  Już w piątek, 11 maja, na polskich ekranach pojawi się jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, film "Avengers 3D" Jossa Whedona. Na całym świecie już osiągnął on gigantyczny sukces w krótkim czasie zarabiając ponad 700 mln dolarów.

 • Po co nam James Bond?

  Co by się stało, gdyby następny film o Jamesie Bondzie rozpoczął się w Polsce? Jaka jest najbardziej niesprawiedliwa opinia na temat agenta 007? Czy formuła serii kiedyś się wyczerpie? To tekst dla tych, którzy nie wyobrażają sobie historii kina bez Jamesa Bonda, jak również dla tych, którzy do tej pory zerkali na agenta 007 z przymrużeniem oka.