• Informacje na temat:

  playmate wszystkie

Artykuły na temat: playmate wszystkie
 • Na co iść do kina?

  W tym tygodniu pięć kinowych premier: od inteligentnego horroru "Egzorcyzmy Dorothy Mills", przez wciągający thriller "Dla niej wszystko" i dających do myślenia sensacyjnych "Wrogów publicznych" z gwiazdorską obsadą, po subtelną analizę w "Służącej" i świetną zabawę z króliczkami Playboya w "Miss marca".

 • Piosenka o byłych uczuciach

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk włoskiego wokalisty Marco Bocchino, pamiętanego z programu "Bar Europa", nakręcony do piosenki "Su Quel Giornale" .

 • "Wojownicze Żółwie Ninja": To już finał!

  Od zakończenia emisji ostatniej serii przygód sympatycznych wojowników minęło 5 lat, ale dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki CGI, twórcom udało się odświeżyć formułę serialu. Już 17 listopada Nickelodeon wyemituje ostatni odcinek "Wojowniczych Żółwi Ninja".

Wideo na temat: playmate wszystkie
 • Monika Pietrasińska o rozbieranych sesjach: To nie jest komfortowe

  Monika Pietrasińska (27 l.), gwiazdka magazynów dla panów i serialu "Miłość na bogato", wyznaje, że nie zamierza już pozować dla „Playboya”, gdyż "zrealizowała już wszystkie swoje cele". Podkreśla(...) i byłyśmy tam tylko we dwie. Musiałyśmy sobie jakoś radzić i właśnie za tę sesją zdobyłyśmy tytuł Playmate Roku – mówi Pietrasińska, która przed obiektywem rozebrała się już ponad 20 razy.