• Informacje na temat:

  plebania co dalej

Artykuły na temat: plebania co dalej
 • "Plebania": Zapomniana gwiazda "Plebanii" jest w ciąży!

  ...sama wychowywała Wiktorię. Nie zawsze było jej łatwo pogodzić macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi i ambicjami, żeby się kształcić i dalej rozwijać. Marzyła, żeby u jej boku pojawił się ktoś...

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Plebania": Mówiła o niej cała Polska. Co dzisiaj robi Małgorzata Teodorska?

  Małgorzata Teodorska zyskała sławę dzięki roli w serialu "Plebania". Po zakończeniu serialu aktorka zniknęła z show biznesu. Wyjechała z Polski i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje.

 • Ani się obejrzeliśmy, a minęło już sześć lat od kiedy na szklanym ekranie możemy oglądać "Plebanię". Niedawno w podwarszawskim Okuniewie kręcono jubileuszowy, osiemsetny odcinek tego serial u! Kwiatów, ani specjalnego tortu na planie nie było, ale znalazł się czas na chwilę refleksji.

 • Plebania

  Julia odwiedza Aleksa. Bitwa przegrana ale wojna nadal trwa - pociesza Aleks. Postanowienie Rady jest prawomocne ale walczyć należy dalej o mieszkańców,...

 • "Plebania": To już 11. sylwester

  O tym, jak czas szybko leci, najlepiej wiedzą aktorzy grający w "Plebanii". To już 11. Sylwester w serialu, który hucznie obchodzili w restauracji Krystyny. Nie mogło zabraknąć życzeń, obietnic, wyznań, ale także szampana, zimnych ogni, confetti i głośnego odliczania minut do rozpoczęcia 2012 roku. A jak minął ostatni rok u bohaterów?

 • Plebania

  Anna wybudza się ze śpiączki. Blumental jest dobrej myśli, stan pacjentki z dnia na dzień się poprawia. Anna jednak nie chce się dalej leczyć, chciałaby...

 • Jest tajemnica, jest ciekawie!

  Ewa Szykulska to jedna z najlepszych polskich aktorek. Obdarzona charakterystycznym głosem i ogromnym dystansem do siebie. Mówi, że żadnej roli się nie wstydzi. Już niebawem zobaczymy ją w serialu "Plebania".

 • Plebania

  Kuba kolejny raz broni Bartka w rozmowie z Arturem, który ponownie postawił mu ocenę niedostateczną z pracy domowej. Ostrzega Artura, że jeżeli dalej będzie...

 • Natalia Rybicka: Mój chrzest

  Natalia Rybicka jest świeżo upieczoną absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorka, która zagrała główną rolę kobiecą w najnowszym filmie Marcina Wrony "Chrzest", opowiada o pracy nad tą produkcją.

Wideo na temat: plebania co dalej
 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.

Dyskusje na temat: plebania co dalej