• Informacje na temat:

  plebania do kiedy

Artykuły na temat: plebania do kiedy
 • "Plebania": Zapomniana gwiazda "Plebanii" jest w ciąży!

  ...ten wycofał się ze związku z Małgorzatą, kiedy rozpętała się wokół niej burza związana z aresztowaniem jej byłego partnera. Nie znalazła też szczęścia u boku Krystiana Zielińskiego, za którego...

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Plebania": Babcia Józia z "Plebanii" zawiesiła emeryturę i wróciła do pracy!

  ...- Jeśli chodzi o wykonywanie mojego zawodu, to jestem na głębokiej emeryturze, ale kiedy dowiedziałam się, że ma być kręcona trzecia część "Kogla-mogla", obiecałam producentowi i Ilonie Łepkowskiej(...) popularność. Do tej roli przeniosłam dużo z mojej babci... Ciągle dużo czerpię z jej mądrości, bo była niezwykłą kobietą - wspomina. W tym roku mija 65 lat od dnia, kiedy Katarzyna Łaniewska po raz...

 • Ignacy Gogolewski: Małżeństwo mu nie służy!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", świętował w tym roku 60-lecie pracy artystycznej. 83-letni aktor żartuje, że nie chce jeszcze schodzić ze sceny, ale nie zamierza na niej... umrzeć!

 • "Plebania": Maria Konarowska jest w ciąży! Wchodzi w nowy wymiar szczęścia...

  ...". Maria Konarowska wcale nie chciała iść w ślady rodziców. Po maturze dostała się na... psychologię. - Dopiero kiedy zaczęłam pisać pracę magisterską, zorientowałam się, że ciągnie mnie do aktorstwa...

 • Ani się obejrzeliśmy, a minęło już sześć lat od kiedy na szklanym ekranie możemy oglądać "Plebanię". Niedawno w podwarszawskim Okuniewie kręcono jubileuszowy, osiemsetny odcinek tego serial u! Kwiatów, ani specjalnego tortu na planie nie było, ale znalazł się czas na chwilę refleksji.

 • "Plebania": Sylwia Wysocka była pierwszą muzą... Mariusza Trelińskiego

  Kiedy Sylwia Wysocka studiowała aktorstwo, większość jej znajomych uważała, że będzie miała w zawodzie dużo szczęścia. Była przecież ukochaną Mariusza Trelińskiego, a ten - już jako student reżyserii(...) dla obojga była to pierwsza wielka miłość. Świetnie się czuli w swoim towarzystwie. Mariusz był zaborczy i bardzo się denerwował, kiedy inny mężczyzna choćby zerknął w stronę Sylwii. - To była...

 • "Plebania": Wpadnie w pułapkę?

  Co się kryje za napadem na plebanię? Czy to tylko wyczyn zwolnionego z więzienia kryminalisty? A może ktoś intryguje przeciw księdzu?

 • "Plebania": Polska Bardotka nie miała szczęścia w miłości, choć kochali ją wszyscy Polacy!

  Irena Karel, czyli Janina Borosiukowa z „Plebanii”, należała kiedyś do grona najpiękniejszych i najseksowniejszych polskich aktorek. Porównywano ją do Brigitte Bardot i wróżono wielką karierę. Jej jednak nigdy nie zależało na popularności... Kilka lat temu na dobre zrezygnowała z aktorstwa. Dlaczego?

 • Pożegnanie z "Plebanią"

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.

Zdjęcia na temat: plebania do kiedy
Dyskusje na temat: plebania do kiedy