• Informacje na temat:

  plebania galeria

Artykuły na temat: plebania galeria
 • "Plebania" wraca do TVP?

  Telewizja Polska jest zasypywana listami od widzów, którzy proszą o kontynuację serialu "Plebania". Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl stacja nie zamierza jednak kontynuować formatu.

 • "Plebanię" oglądało 4,1 mln osób

  "Plebania", która gościła na antenie Jedynki od 2000 roku, gromadziła przed telewizorami średnio 4,1 mln widzów. Od 30 stycznia miejsce produkcji zajął nowy serial - "Galeria".

 • Tęskni za... plebanią w Tulczynie

  ...nadzieję, że "Plebania" jeszcze kiedyś zostanie reaktywowana, a ona będzie miała okazję znów spotykać się w pracy z ludźmi, których bardzo szanowała i lubiła. Niestety... - "Plebania" nie wróci i mówię...

 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk świętuje dziś 33. urodziny

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki z niezapomnianej "Plebanii", kończy dziś 33 lata.

 • "Galerię" ogląda 3,15 mln osób

  W ciągu pierwszego tygodnia od debiutu na antenie "Galerii", nowej telenoweli TVP1, serial oglądało średnio 3,15 mln osób.

 • Finał “Plebanii” obejrzało 3,6 mln widzów

  ...27 stycznia zakończyła się emisja serialu "Plebania". Pożegnaliśmy bohaterów po 11. wspólnie spędzonych latach.

 • Miłość i zemsta! Będzie nowy hit?

  Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

 • "Plebania" nie zniknie jeszcze z anteny

  Serial "Plebania", po 11 latach emisji, miał zakończyć się w styczniu 2012 roku. Tak się jednak nie stanie. Przynajmniej na razie serial pozostanie w ramówce.

 • Zakochani, nie idźcie do kina!

  Święto zakochanych, więc dystrybutorzy sypnęli walentynkową komedią romantyczną. Nietrudno przewidzieć, że te propozycje nie zachwyciły recenzentów.

Wideo na temat: plebania galeria
 • Piorun i magiczny dom

  Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też "Wspaniałym Lorenzo", żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek, które w jego domu ożywają. Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego...

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

Dyskusje na temat: plebania galeria
 • Re: "M jak miłość": Tamara Arciuch kończy 40 lat!

  Plebania i Galeria były dobrymi serialami - gdzie sie podziały?

 • Re:

  Co za idioci z Interii dali tytuły zagranicznych seriali, które nie ukazały się w naszej telewizorni!!! A gdzie nasza " Plebania", za którą większość telewidzów tęskni? Jakiś w to miejsce tasiemiec " Galeria", którego nikt nie ogląda, albo szykowany " Komisarz Aleks", którego zna może najwyżej kilkadziesiąt tysięcy ludzi, zamiast oczekiwanych milionów?!

 • Re: Plebania

  Szkoda, że ten serial już się kończy. nie konczy sie bo ma byc nadawany w tyg tylko nie 5 dni a 1 lub 2 dni miej bowiem galeria na poczatek ma bcy tylko w poniedzialki!

 • Re: "Plebania" nie zniknie jeszcze z anteny

  GALERIA to jakiś po*bany serial. Lepiej żeby plebania nie była zakańczana bo TVP straci popularność oglądania ;(((

 • Re: "Plebania" nie zniknie jeszcze z anteny

  GALERIA to jakiś po*bany serial. Lepiej żeby plebania nie była zakańczana bo TVP straci popularność oglądania ;((( No to żegnaj abonamencie!

 • Re: Finał “Plebanii” obejrzało 3,6 mln widzów

  Myślę że Plebania powróci. Galeria to lipa jest.

 • Re: "Plebania" nie zniknie jeszcze z anteny

  plebania to dobry serial oglądam go już 7 lat naprawdę.Ten serial pokazuje walkę dobra ze złem,pokazuje jak jest naprawdę jest pouczający,a niby co ta galeria da dobrego chyba same złe rzeczy typu galerianki zboczone rzeczy i gdzie tam najwazniejsze są pieniądzę same zło da ten serial.

 • Re: Finał “Plebanii” obejrzało 3,6 mln widzów

  W ramach protestu przeciw zaprzestania projekcji serialu" Plebania" - nie będę oglądać "Galerii". Takich seriali jak Galeria jest już dużo , a Plebania - to jedna z niewielu wartościowych.

 • Re: Finał “Plebanii” obejrzało 3,6 mln widzów

  chce aby powrócił serial Plebania .Galeria mnie nie interesuje.galeria to dla mnie banalna historia na którą szkoda mi czasu.

 • Re: "Plebania" nie zniknie jeszcze z anteny

  Bardzo zaluje ze Plebania sie nie pojawia,na to miejsce dali stupido Galeria,ktora jest sztuczna jak te mlode zze sztucznymi ustami aktorki nasladujace amerykanskie,ich styl ,poruszanie sie,mowienie(...) i ciagle obiecuja ,a glupiemu radosc.Plebania byla bardzo polska i naturalna a nie te inne sztuczne seriale,udajace polskich Rokefelerow,ciaooo