• Informacje na temat:

  plebania po wakacjach

Artykuły na temat: plebania po wakacjach
 • "Ojciec Mateusz": Niespodziewani goście na plebanii

  Natalia (Kinga Preis) wyjedzie na krótkie wakacje do Zakopanego. W czasie jej nieobecności w Sandomierzu zjawi się Roman Guca (Marian Opania), a gdy okaże się, że nie może zatrzymać się u swego bratanka, czyli Nocula (Michał Piela), ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) zaprosi go na plebanię.

 • "Plebania" 5 razy w tygodniu

  Telewizyjna Jedynka modyfikuje swoją ramówkę. Już po wakacjach seriale "Klan", "Plebania" oraz "Moda na sukces" będą emitowane od poniedziałku do piątku.

 • Plebania

  Tracza, zamiera ze strachu. Może Tracz się zemścić, żeśmy mu rodzoną matkę na mopie obsadzili. Bartek odprowadza Kasię do Arki. Po wakacjach młodzi są coraz bardziej ku sobie. Kiedy Bartek chce...

 • Biznes i miłość w "Plebanii"

  W "Plebani" szykują się zmiany. Karolina, po ślubie z Białorusinem Janką, postanowi wyjechać do rodzinnego kraju męża. Tymczasem jej matka postanowi zainwestować w nową przychodnię do spółki z Blumentalem.

 • Serialowe wakacje

  Nie ma czego ukrywać: Lato nie jest porą premier. Ale i powtórki chętnie oglądamy, zwłaszcza gdy pogoda kaprysi. Teraz będziemy mieli szansę na sentymentalne powroty ("Plebania") i obejrzenie produkcji, których nowe części właśnie powstają (m.in. "Blondynka" i "Hotel 52").

 • Jakie seriale na wakacje?

  Na okres wakacji stacje telewizyjne przygotowały dla swoich widzów powtórki ulubionych seriali. Będzie również nieco nowości, ale tylko zagranicznych produkcji.

 • Proboszcz Antoni z "Plebanii", czyli Włodzimierz Matuszak ożeni się z Karoliną Nolbrzak

  Wieść o tym, że Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak zamierzają zalegalizować swój trwający już kilka lat związek, położyła kres krążącym od pewnego czasu plotkom, jakoby miłość pomiędzy nimi wypaliła się, a aktorska para jest bliska rozstania. Jak podaje jeden z tygodników, serialowy proboszcz Antoni z "Plebanii" i serialowa Nina z "Komisarza Aleksa" tuż po wakacjach staną na ślubnym...

 • Doda nie daje o sobie zapomnieć

  Powrót Radka Majdana i ich wspólne wakacje na Jamajce, awantura w sprawie wyjazdu do Iraku, a teraz darowizna na renowację kościółka - Doda nie daje o sobie zapomnieć.

 • ...z egzotycznej podróży. Sandra opowiada o cudownych wakacjach na Bali, które spędziła z Januszem. Kaśka i Machejko czekają w szpitalu na wyniki badań.

 • Nowa bohaterka w "M jak miłość"

  Jesienią, w nowych odcinkach "M jak miłośc" nie zabraknie nowych bohaterów. Poznamy między innymi Adę, którą zagra Małgorzata Teodorska.

Wideo na temat: plebania po wakacjach
 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...