• Informacje na temat:

  plotki biorą

Artykuły na temat: plotki biorą
 • ...i zawistne plotki. Zwłaszcza że niedawno pełną parą ruszyły przygotowania do jej ślubu z Tomkiem. Jak się okazuje, Viola i Tomek poważnie rozważają, by świadkami ich ślubnej ceremonii byli...

 • Will Smith dementuje plotki o separacji

  Will Smith zdementował plotki, jakoby miał zamiar rozstać się z żoną, Jadą Pinkett Smith. "Naszemu małżeństwu nic nie grozi" - oznajmił gwiazdor Hollywood.

 • "Mąż czy nie mąż": Anna Czartoryska- Niemczycka dementuje plotki!

  Podobno Anna Czartoryska, czyli Roma z serialu "Mąż czy nie mąż", robi casting na nianię, kłóci się z mężem, nie potrafi dogadać się z teściową... Co czuje gwiazda czytając plotki na swój temat?

 • Plotki były fałszywe. Wciąż są razem!

  Vanessa Paradis po raz pierwszy zdecydowała się wypowiedzieć na temat plotek dotyczących jej rozstania z Johnnym Deppem. Artystka szybko ucięła wszelkie spekulacja i domysły na ten temat. "Oczywiście, że są to kłamstwa" - powiedziała.

 • .... Para poinformowała, że biorą rozwód i że udało im się porozumieć w sprawie podziału majątku. Kilkanaście dni temu media informowały o ciąży księżnej Monako, Charlene Wittstock. W minionym...

 • Poznali się na planie serial u "Kasia i Tomek", gdzie grali parę. Romans z planu zdjęciowego miał swą kontynuację w życiu. Joanna Brodzik (33 l., "Nigdy w życiu!" ) i Paweł Wilczak (40 l., "Wesele" ) po wielu perypetiach, rozstaniu i powrocie znowu są razem i to na poważnie - planują bowiem ślub.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan biorą ślub! Znamy datę uroczystości!

  To będzie wydarzenie roku! Choć para do tej pory unikała tematu ślubu, teraz wszystko jest już jasne! Czy Małgorzata Rozenek (37 l.) i Radosław Majdan (43 l.) powiedzą sobie "tak" jeszcze w tym roku?

 • A jednak... Rozenkowie biorą rozwód!

  To już pewne! Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", nie chce dłużej być mężem Perfekcyjnej Pani Domu. Kilka dni temu złożył w sądzie pozew o rozwód, który zakończyć ma jego małżeństwo z gwiazdą TVN.

 • Plotki przyczyną kłopotów Marty

  ...? - To jakaś bzdura! Kto tak mówi? - A czy to ważne? Nawet plotki nie biorą się z powietrza... Pani Marto, chyba wszyscy mamy już dosyć starych kłopotów, niech pani nie generuje nowych, bardzo...

 • Bjork z Deneuve, a nie z Yorkem

  Zawsze piękna Catherine Deneuve, gwiazda wielkiego ekranu, rozpoczęła muzyczną karierę. Francuska aktorka zaśpiewała w duecie z islandzką wokalistką Bjork. Przy okazji zdementowano plotki , iż Bjork nagrała cokolwiek w duecie z Thomem Yorkem, frontmanem grupy Radio head.

Wideo na temat: plotki biorą
 • "Na Wspólnej": Dlaczego Marta Wierzbicka opuszcza serial?

  - Nie mówię, że tam nigdy nie wrócę – mówi aktorka. Dlaczego więc zdecydowała się na tak daleko idące zmiany w swoim życiu. W mediach od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Wierzbicka po prostu znudziła się swoją rolą po tylu latach. - Nie mam pojęcia, skąd się biorą takie głupie rzeczy – dementuje.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

Dyskusje na temat: plotki biorą
 • Re: "Ranczo": Cezary Żak dementuje plotki w sprawie kontynuacji serialu

  Dostało się politykom i dziennikarstwu Szkoda, że nie biorą lekcji z tego filmu. W tym filmie widać jak funkcjonuje polityka i sprzedajność polityków.

 • Re: "Ranczo": Cezary Żak dementuje plotki w sprawie kontynuacji serialu

  Jeśli cokolwiek ma być emitowane w TVP to bez komentarza. Aktorzy, inni kuglarze, którzy biorą udziale. Jakichkowiek produkcjach od 2016 roku, czyli od czasu gdy zorientowali się, czym stała sie ta telewizja, są skończeni.

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Tak samo jest z plotkami i oszczerstwami. Można rzucać do woli oszczerstwa na kogoś, kogo się nie lubi i chce się zniszczyć, a ofierze nie wolno się bronić, bo to pogarsza jego sytuację. Społeczeństwo prymitywne w Polsce działa na prymitywnych zasadach. Plotki, pomówienia i intrygi biorą za prawdę i niszczą ludzi, którzy w samotności nie mogą się obronić przed bandą chamskich bydlaków. Plotki to