• Informacje na temat:

  plotki ciekawostki

Artykuły na temat: plotki ciekawostki
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...wakacjach. W związku z tym, ja postanowiłem wpieprzyć się w życie prywatne pani Gasińskiej. Jeśli ktoś zna jakieś ciekawostki z jej życia zawodowego i prywatnego to chętnie poczytam (...) tak patrzę...

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Alfabet "Glee"

  ...plotki. Łączy nas jedynie przyjaźń - mówili po powrocie i przestali wspólnie spędzać czas. Najwięcej emocji wzbudzał jednak idealny związek Michele i Monteitha (†), który trwał od listopada 2011 r. do...

 • Kate Moss: Ciekawostki z życia skandalistki

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata, Kate Moss, w czwartek obchodzi 40. urodziny. Biografia Brytyjki obfituje nie tylko w sukcesy zawodowe, ale również w skandale. O Kate napisano wiele, z morza informacji wybraliśmy kilka ciekawostek.

 • "Klan": Ślub, romanse i rozczarowania

  ...- Najbliższe miesiące będą obfitowały w ciekawostki i zwroty akcji - mówi Paweł Karpiński, producent "Klanu". W Wielkanoc nareszcie dojdzie do długo oczekiwanego ślubu Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha).

 • Orlando Bloom uzależniony

  Oto kolejna ciekawostka z życia Orlando Blooma ( "Piraci z Karaibów". Na krańcu świata" ). Aktor, który ostatnio został uznany z "najseksowniejszego mężczyznę lata 2007", w dzieciństwie uzależniony był... od czekolady.

 • Jacek Borkowski żegna się z "Klanem" i telewizją Jacka Kurskiego? Mamy komentarz aktora!

  Plotki sugerujące, że po Nowym Roku Jacek Borkowski chce pożegnać się z rolą Piotra Rafalskiego w "Klanie" i - co za tym idzie - z telewizją kierowaną przez Jacka Kurskiego, wywołały prawdziwą burzę w sieci. - "Klanu" opuszczać nie zamierzam - twierdzi aktor.

 • "Jesteśmy lepszymi kompozytorami piosenek"

  dotyczące nowej płyty, rozwiać plotki na temat Anthrax i dowiedzieć się kilku ciekawostek.

 • Meghan Markle nieoczekiwanie pojawiła się na Wimbledonie

  Meghan Markle (37 l.) zrobiła wielką niespodziankę i pojawiła się na trybunach Wimbledonu! W zeszłym roku towarzyszyła jej Kate (37 l.), lecz tym razem zabrakło księżnej u jej boku. To może tylko nasilić plotki...

 • "Epizod III": Narodziny Imperium?

  Wśród najnowszych ciekawostek z australijskiego planu superprodukcji George'a Lucasa znalazła się również kolejna pogłoska na temat nowego podtytułu filmu. Bezpośredni prequel trylogii "Gwiezdne wojny" miałby rzekomo otrzymać miano "Star Wars Episode III: Birth of an Empire". Kilkoma uwagami na temat realizacji podzielili się ostatnio aktorzy - Anthony Daniels (filmowy C-3PO) i Samuel L. Jackson, czyli Mace Windu.

Wideo na temat: plotki ciekawostki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...