• Informacje na temat:

  plotki filmy

Artykuły na temat: plotki filmy
 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska rozprawia się z plotkami na swój temat!

  Zarabia fortunę, żałuje, że spędziła na planie "M jak miłość" 13 lat, zadziera nosa... - czy te plotki krążące wokół Joanny Koroniewskiej są prawdziwe?

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • Piotr Adamczyk: Plotkami i sensacjami nie warto zaprzątać sobie głowy

  ...bawiłem, gdy oglądałem "Wkręconych". Od jak dawna znasz się z Piotrem Wereśniakiem? - Pracujemy razem od lat. Zrobiliśmy już trzy filmy. Jeździliśmy wspólnie na festiwale filmowe, m.in. do Chin...

 • Joanna Krupa zamroziła jajeczka na oczach milionów widzów

  Gdy Joanna Krupa obwieściła publicznie, że zamierza zamrozić swoje jajeczka, nie spodziewano się, że nastąpi to tak szybko. Serwis People.com opublikował wideo z wizyty Krupy u ginekologa.

 • Siwiec i Wieniawa za jeden post na Instagramie zarabiają 30 tys. złotych?

  Ile zarabiają polscy influencerzy? Krążą plotki, że najbardziej obrotni potrafią zgarnąć za jeden post nawet 30-40 tys. złotych. Czy faktycznie?

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Powstaną seriale o Lokim i Scarlet Witch? Nowe plany Disneya

  Jak wiadomo, Disney planuje wprowadzenie własnej platformy streamingowej, która miałaby stać się konkurencją dla Amazona i Netflixa. Teraz pojawiły się plotki, iż na potrzeby tego serwisu powstaną miniseriale poświęcone drugoplanowym bohaterom z MCU.

 • Nie wszyscy przyjeżdżają do Cannes tylko po to, aby oglądać filmy. Dla wielu jest to przede wszystkim wydarzenie towarzyskie i rodzaj reklamy.

 • "Wspaniałe stulecie": Bali Bej zostanie ojcem!

  Aktorka ujawniła, że jest w drugim miesiącu ciąży. Oczywiście wszelkie zobowiązania zawodowe odłożyła w tym momencie na dalszy plan. Cieszy fakt, że po całej serii niepomyślnych wieści do małżonków nareszcie uśmiechnęło się szczęście.  Wcześniej wyszło m.in. na jaw, że Burak stracił mnóstwo pieniędzy, inwestując w filmy, które zrobiły klapę. Plotkowano też, że ma depresję i cierpi na syndrom...

 • Plotki i sensacje

  "Wciąż zadziwia mnie to, że tak wiele osób poświęca swoją uwagę sprawom tak błahym, jak sensacyjne lub często banalnie zwykłe wieści z życia tak zwanych gwiazd" - mówi Piotr Adamczyk. Aktor opowiada o swoich nowych wyzwaniach zawodowych.

Wideo na temat: plotki filmy
 • Za jeden post na Instagramie zarabiają 40 tys.?

  Ile zarabiają polscy influencerzy? Krążą plotki, że najbardziej obrotni potrafią zgarnąć za jeden post nawet 30-40 tys. złotych. Czy faktycznie? "Zdarzają się takie kwoty" - potwierdza Natalia Siwiec. "W Niemczech jest blogerka, która bierze 30 tys. euro za post". Plotki potwierdza również Julia Wieniawa: "Funkcjonjuą takie stawki, ale to wszystko zależy od produktu. Najlepiej jak są jakieś

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

Dyskusje na temat: plotki filmy