• Informacje na temat:

  plotki mówiły

Artykuły na temat: plotki mówiły
 • Ola Kwaśniewska wraca na Instagram! Uciszyła plotki?

  Niedawno do mediów trafiła fotka Oli Kwaśniewskiej (38 l.) w luźnej tunice. Taki strój mógł tylko podsycić plotki na temat córki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Zwłaszcza, że publikacja zdjęć zbiegła się w czasie ze "zniknięciem" Oli z mediów społecznościowych. Czyżby próbowała coś ukryć przed światem? Najnowszy wpis na Instagramie chyba uciszy plotki.

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • Edyta Herbuś dementuje plotki!

  U boku celebrytki od dawna nie widziano jej ukochanego. Nam mówi, co się stało.

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Agnieszka Szulim potwierdza plotki!

  ..."Prezesowa" była gospodynią "Na językach" od lutego 2013 roku, co niedzielę wraz ze swoimi gośćmi podsumowując najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w świecie show-biznesu. Po ponad trzech latach uznała, że przyszedł czas na nowe zawodowe wyzwania. Zapewnia jednak, że rezygnacja z "Na językach" była jej świadomą decyzją. - Ja nie wiem, czy ja mogę o tym mówić. Ale potwierdzam plotki...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • Misiek Koterski dementuje plotki!

  Misiek Koterski wypiera się romansu ze wzschodzącą gwiazdą estrady!

 • Małgorzata Socha: Nie znikam z imprez

  Małgorzata Socha dementuje plotki, jakoby miała zrezygnować z bywania na warszawskich salonach po to, by całkowicie poświecić się wychowywaniu kilkunastomiesięcznej córeczki.

 • Izabela Trojanowska odniosła się do plotek o romansie z menadżerem!

  Plotki o romansie Izabeli Trojanowskiej z menedżerem krążą w świecie show-biznesu od dawna. Portale plotkarskie wielokrotnie publikowały ich zdjęcia ze wspólnych zakupów czy wizyt w restauracji. Przez długi czas gwiazda nie chciała komentować tych rewelacji. Aż do teraz! Podczas wywiadu dla nas odniosła się do medialnych doniesień i powiedziała, jaka jest prawda.  "Walczę z tym, że nie jestem...

 • Andrzej Młynarczyk: Kobiety są dla mnie zagadką

  Krążą plotki, że Andrzej Młynarczyk jest szczęśliwie zakochany. On jednak milczy na ten temat. Może nie chce stracić fanek?

Zdjęcia na temat: plotki mówiły
Wideo na temat: plotki mówiły
 • Agnieszka Kaczorowska potwierdza plotki!

  Agnieszka Kaczorowska brała udział w czterech edycjach programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”, od września 2014 roku do wiosny 2016. Odeszła, aby skoncentrować się na uczestnictwie w turniejach tanecznych. Razem chcieli zdobywać mistrzowskie laury i zawojować świat. Tancerka kategorycznie zapewniała wówczas, że to już koniec, że definitywnie rezygnuje z udziału w polsatowskim show. Marzeń o światowej karierze nie udało się jednak spełnić. Kamil Kuroczko, z którym miała...

 • Mów mi Vincent

  Zgorzkniały mężczyzna zostaje mentorem młodego chłopaka z sąsiedztwa.

 • Justyna Żyła o problemach w swoim małżeństwie! Dementuje sensacyjną plotkę!

  Justyna Żyła odniosła się do plotek na temat swojego burzliwego małżeństwa i rozstania ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Zaprzeczyła, jakoby miała pisać książkę autobiograficzną o ich wspólnym życiu, w która miała pogrążyć skoczka. O rozwodzie mówić jednak więcej nie chciała. Obecnie Justyna prowadzi videoblog o tematyce kulinarnej. Stara się nie czytać komentarzy w mediach społecznościowych, aby nie denerwować się hejtem. Przy okazji wyjawiła, że za pośrednictwem internetu...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.